Par dotazu novacka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by Shaman88 »

Opravdu je to porušení pravidel?
Je to přecijenom jiné než útok přes útes kdy kvůli špatnému naprogramování npc útes neoběhnou ale zaseknou se...
Tam přece stříli takové mršky jako mrchožrouty.... a je tak nějak logické na základě RP uvažování že si takové divné zvíře neumí otevřít mříže (pokud se otevírají tak že zhora zatlačíš a spustíš je do země... )
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Par dotazu novacka

Post by Desmond »

Jednoznačné porušení pravidel.

Ad Shamman - krysa a podobný kanálový mršky ti sice mříž neotevřou, ale klidně by se skrz ni protáhly, nemyslíš? A žádný zvíře není tak hloupý, aby se nalepilo na mříž a nechalo se ustřílet.

Takže znovu, takové jednání nebude tolerováno.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Par dotazu novacka

Post by Prasokralik »

Mříže jsou přece jasnej terén a když má postava inteligenci aspoň 10, aby si uvědomila, že zavřít za nima mrchožrouta nebo hákovce a srkz ně je sestřelit je jasné zneužívání bugu. Thalie je tvořená pro ty velký a hloupý,který nemyslej ale mlátěj.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Par dotazu novacka

Post by Absinthorix »

A ta hrouda slizu se protláčí, nebo otevírá? :lol:
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by Shaman88 »

Tohle je jedna z věcí, které každý využívá ale nemůžeš to nikam veřejně napsat, protože to je oficiálně zakázaná. Je to stejný jako zaseknutí jezevců či vos o strom.... prostě nesmí se to, ale lidi to dělat, protože ty expy chcou a častokrát není jiná možnost jak je získat....
Tohle jsou pak největší rozdíly mezi nováčkem a dlouho hrajícím hráčem - ti dlouho hrající většinou ví, které pravidlo z pravidel se opavdu postihuje... a které jen vyjimečně...
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Par dotazu novacka

Post by de Aers »

Tak aspoň se pak ty lidi nebudou divit až je flákne někdo přes expy :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Par dotazu novacka

Post by Absinthorix »

Desmond wrote:A žádný zvíře není tak hloupý, aby se nalepilo na mříž a nechalo se ustřílet.
Sousedův štěkající pes za plotem?
Image
Popravdě řečeno... když vidíte těch 4 nebo 5 nadržených hákovců spawnutých zrovna tak, aby viděli na procházející postavu, jak se mačkají jeden na druhého aby se dostali co nejblíž k mříži. Tak postavičkám co chodí nalehko nezbude než si zavolat plechovku s pořádným štítem no :?
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Krysak »

Osobně si nemyslím, že u zejména u mrchožroutů se jedná o zneužití bugu. Jsou moc velcí, aby prolezli a moc hloupí, aby utekli. Vzhledem k takové potvůrce v kanálech, jako je třeba zcela vražedne koncipovaný upíří netopýr, může být takovej snadnější expík vyváženej hodně, hodně rychlou smrtí.
Jak psal muj předchůdce o sousedově psu, taky bych třeba radeji vzteklého psa zastřelil přes plot, než abych k němu vlezl, vyzval ho na ferový souboj a nechal se pokousat. Myslím, že je daleko více jiných a daleko větších prohřešků, za které se dá trestat....

PS: samozřejme, pokud si zaseknu nekde v díře "draka" a střilim do nej dve hodiny šípy, pak jsem bugger a zasloužím trest. To však není tento případ myslím.
Last edited by Krysak on 18:27 21. Apr 2012, edited 1 time in total.
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by Bruciacullo »

Krysak wrote:Osobně si nemyslím, že u zejména u mrchožroutů se jedná o zneužití bugu. Jsou moc velcí, aby prolezli a moc hloupí, aby utekli.
To nevím jestli jsou tak hloupí aby nemohli utéct pud sebezáchovy není o intelektu ostatně pak by mohli byt i natolik hloupí že jim nedojde aby se mohli najíst pomřou a vy nebudete mít co střílet přes ty mříže :twisted:

Image
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Par dotazu novacka

Post by Absinthorix »

Hloupí nebo chytří, když už to chcete brát tak reálně, tak by měl stačit jeden nebo dva šípy na zabití čehokoliv... takže by bylo irelevantní řešit jestli to stihne utéct nebo ne, páč by to mělo umřít jedním vrzem. Nehledě na případné krmení a prd sebezáchovy.

S příměrem k draku nelze než souhlasit. Je rozdíl mezi přerostlou pitomou housenkou a vychytralým drakem.
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Krysak »

Bruciacullo wrote:
Krysak wrote:Osobně si nemyslím, že u zejména u mrchožroutů se jedná o zneužití bugu. Jsou moc velcí, aby prolezli a moc hloupí, aby utekli.
To nevím jestli jsou tak hloupí aby nemohli utéct pud sebezáchovy není o intelektu ostatně pak by mohli byt i natolik hloupí že jim nedojde aby se mohli najíst pomřou a vy nebudete mít co střílet přes ty mříže :twisted:

Image
Jezdíš na kole? Když naprší slimáci vyráží na smrt na silnice. Ganglie jim neříkají nic o rychlých autech. Mrchožrout nebude mít inteligenci na úrovni vyšších savců. Na druhou stranu, když tam nepřijde predator silnější než on "hrdina", tak tvoří vrchol kanalního potravního řetězce a inteligenci nahrazuje síla. A splašky do karaty tečou, je co jíst a je jak tlousntout. Predator projde mřížemi jako malý a slabý napojí se na místní odpad a tloustne, pak už prostě zůstane uvězněn.
Občas zabijíme prase, veřili by jste, že ho chytáme v chlívku? Otevřeme dveře ZAVŘEME je za sebou, navlíkneme praseti na ahou provázek. Ven prase jde na provázku. Rozhodně si nepřijdeme jako buggeři. Představa, že praseti otevřeme dvířka vypustíme ho do polí a budeme ho honit, aby jsme nedostali pokutu od ochránců zvířat, že nedostalo prase šanci ( GM kill) je pro mne děsivá.
Hezký den a trochu více představivosti :)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Par dotazu novacka

Post by Prasokralik »

koukám že dm zas mají pivku, že jim zabíjíme mobíky

edit: když už jsme u toho pudu sebezáchovy, proč mi na elfa s obrovksým svítícím mečem v lese nabíhají hordy a hordy nízkolevelových skřetů jak mouchy na porážku, jen proto, že projdu kolem? pravda, každý třetí nepřehodí fear a jedno až dvě kola utíká, než nakonec přiběhne taky
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Par dotazu novacka

Post by Absinthorix »

Děcka... vy to prase musíte pustit a pak z něj půlhodiny dělat jehelníček šípama! Jinak by to nebylo humánní a z €U by mohla přijít kontrola!
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by Bruciacullo »

Krysak wrote:
Jezdíš na kole? Když naprší slimáci vyráží na smrt na silnice. Ganglie jim neříkají nic o rychlých autech. Mrchožrout nebude mít inteligenci na úrovni vyšších savců. Na druhou stranu, když tam nepřijde predator silnější než on "hrdina", tak tvoří vrchol kanalního potravního řetězce a inteligenci nahrazuje síla. A splašky do karaty tečou, je co jíst a je jak tlousntout. Predator projde mřížemi jako malý a slabý napojí se na místní odpad a tloustne, pak už prostě zůstane uvězněn.
Občas zabijíme prase, veřili by jste, že ho chytáme v chlívku? Otevřeme dveře ZAVŘEME je za sebou, navlíkneme praseti na ahou provázek. Ven prase jde na provázku. Rozhodně si nepřijdeme jako buggeři. Představa, že praseti otevřeme dvířka vypustíme ho do polí a budeme ho honit, aby jsme nedostali pokutu od ochránců zvířat, že nedostalo prase šanci ( GM kill) je pro mne děsivá.
Hezký den a trochu více představivosti :)
Ok tak si vem kolo a přejížděj je na kole :D gnomové ti na zakázku vyrobí i parní motorku jen hledej ;) a nebo otevři mříž vlez tam zavři za sebou přivaž mrchožrouta na provázek a pak ho ušípuj ale obávám se že má větší dmg neš prase co zabíjíte :twisted: pěkný den a trošku více vhodných příkladů :)

EDIT: A pokud se rozhodneš otevřít si mrchožroutí farmu a domestikuješ se natolik že se nebudou bránit zabití máš moji plnou podporu a pohadam se kvuli tomu i s DG aby ti to dovolil! :mrgreen: :twisted:
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Krysak »

Ten příklad sedí, ty mrchožrouti jsou jako prsata v chlívku.
Locked