Mimochodem prase má dmg více než slušnou, dokud ho netrefí šlak z té námahy, protože po většinu času je zavřený v chlívku.
Ovšem hlavní problém byl v tom, že prase (savec) bude chytřejší než mrchožrout (housenka přerostlá nebo cosi na ten způsob) a bude se snažit utéct viz. běžné chování prasat na zabijačce, zatím jsem nezažil, že by šlo klidně
