mám docela problém. V dílnách se mi zasekl trezor tak, že zůstal permanentně otevřený a kdokoli z něj může vybírat mé věci a sám se ke svým nedostane. Prosím o opravu.
Ostatní prosím, aby z mého trezoru nic nevybírali, stejně není moc o co stát !
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět."David Mitchell, Atlas mraků "But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”