Tak to by se mohl naučit tohleMolly23 wrote:Tak takhle si brouká Bohdan, když si ... brouká
http://www.youtube.com/watch?v=y3xMCXqqG2w
Russian Red Army Choir - Song of the Volga Boatmen (1965)
A chodit zpívat do dílen k těžké práci
Tak to by se mohl naučit tohleMolly23 wrote:Tak takhle si brouká Bohdan, když si ... brouká
http://www.youtube.com/watch?v=y3xMCXqqG2w
Taky mam rad Boney Mjohnny98-G wrote:http://www.youtube.com/watch?v=cdkBs0VCSX0
Bonnye M mam rad a tohle je dobry.
a jeste jedna od nich http://www.youtube.com/watch?v=Ift85e38 ... ure=relmfu
Ja pak kdyz vidim takova videa, tak si rikam, ze je dobre, ze jsem ty palicky zahodil
Epic skill masteryAbsinthorix wrote:Tohle mě naprosto dostává...
Tommy Emmanuel - Classical Gas
To je prostě Pan kytarista. A ta skladba jakou má dynamiku a celkově jak je provedená...
Unelmia ja Toimistohommia"V pondeli rano kocovina a tras, ziram na zed zachodu"
neee, ale dobre to celkem je