Shaman88 wrote:To ty tanky tak jezdi normálně nebo je to zrychlené?Molly23 wrote:Něco motivace pro Bahnáka a Braenn
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8vmMZqnfWg#!
zrychlené, navíc se jedná o lehké průzkumné stroje
Shaman88 wrote:To ty tanky tak jezdi normálně nebo je to zrychlené?Molly23 wrote:Něco motivace pro Bahnáka a Braenn
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8vmMZqnfWg#!
STALKER!!!-RoF- wrote:Vidím, že Braenn se taky blíží k průměru jeden kill na jeden zápas, hezké
-RoF- wrote:Vidím, že Braenn se taky blíží k průměru jeden kill na jeden zápas, hezké
Kecalíno, tím tempem jakým jedeš mi přijde, že dáváš ted s tou Pz35, tak 3-4 killy za zápas.Braenn wrote:-RoF- wrote:Vidím, že Braenn se taky blíží k průměru jeden kill na jeden zápas, hezké
To není hezké, mi to tam kazí vyšší třídy!

Pod jakou přezdívkou jezdíš? Přibereme tě do naší rodiny "přátel", obohatíme tvou hru "četou" a pak teprve uvidíš, co je moje dvojka zač. Tedy, naše tanky.zachy wrote:Tak jsem byl taky pohlcen touhle hroua mám konečně tančík tier 4!! akorát ještě nemá vůbec žádnou výbavu
Na první pohled to sice vypadalo jako hrozná kravina, ale ty různý vychytávky (ničení pásů, už mi shořel i motora 3 z 5 lidí posádky mi zabili
) tomu daly vážně šťávu
Zachy už byl zabranej, takže zachomarBraenn wrote:Pod jakou přezdívkou jezdíš? Přibereme tě do naší rodiny "přátel", obohatíme tvou hru "četou" a pak teprve uvidíš, co je moje dvojka zač. Tedy, naše tanky.zachy wrote:Tak jsem byl taky pohlcen touhle hroua mám konečně tančík tier 4!! akorát ještě nemá vůbec žádnou výbavu
Na první pohled to sice vypadalo jako hrozná kravina, ale ty různý vychytávky (ničení pásů, už mi shořel i motora 3 z 5 lidí posádky mi zabili
) tomu daly vážně šťávu