problém s pathem 1.69

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Kady
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:41 27. Apr 2012

problém s pathem 1.69

Post by Kady »

Mám problém updatovat hru na verzi 1.69

stáhnul sem si ze stránek zmíněný path a po jeho aplikování mám hru stále na verzi 1.64
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: problém s pathem 1.69

Post by zachy »

Máš nainstalované NWN včetně datadisků?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Kady
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:41 27. Apr 2012

Re: problém s pathem 1.69

Post by Kady »

Ano mám nainstalované NWN s oběma datadiky

pokud si stáhnu z vašich stránek(i od jinud sem zkoušel) a spustim to tak se to updatuje(alespon to píše že se to updatovalo)
tady

ale když se pak připojím od hry, tak mi to hlásí že stále existuje novější verze

tak dám updatovat, ale...

prostě to je rozbitý a já nevim co s tím....
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: problém s pathem 1.69

Post by kucik »

Spoustis to asi na windows, co?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Kady
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:41 27. Apr 2012

Re: problém s pathem 1.69

Post by Kady »

kucik wrote:Spoustis to asi na windows, co?
Ano mám windows7
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: problém s pathem 1.69

Post by kucik »

A instaluje se ten patch treba na spravne misto?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Kady
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:41 27. Apr 2012

Re: problém s pathem 1.69

Post by Kady »

kucik wrote:A instaluje se ten patch treba na spravne misto?
Když se podíváš na druhy obrazek tak je tam vidět cesta C:\hry\NWN

v tomto adresáři se hra opravdu nachází
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: problém s pathem 1.69

Post by Shaman88 »

Nevím co přesně jsi instaloval.
Zkus tohle http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=161910

Jinak jak psal kucik.
Doporučuju ověřit jestli je správná cesta.
Pak by mě zajímalo zda jsi hru instaloval postupně nebo máš nějakou edici kde je vše dohromady?
Kady
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:41 27. Apr 2012

Re: problém s pathem 1.69

Post by Kady »

Shaman88 wrote:Nevím co přesně jsi instaloval.
Zkus tohle http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=161910

Jinak jak psal kucik.
Doporučuju ověřit jestli je správná cesta.
Pak by mě zajímalo zda jsi hru instaloval postupně nebo máš nějakou edici kde je vše dohromady?
Tak aby bylo jasno, tohle je uplně ten samej, updator, kterej sem stahnul z vašich stranek, udělalo to uplně to samý, tudíž se to prostě neopathovalo. Cesta je do C:\hry\NWN kde se hra nachází, stejně nevím jak by se dala změnit, kdyby byla špatně.

Co se týká edice, mam základní nwn na 3 cd a každý datadisk na jednom dalším (dohromady 5cd) tudíž se to instaluje postupně.

Nějak mě to začíná lezt na nervy :wall: :wall:
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: problém s pathem 1.69

Post by Shaman88 »

Poslal jsem ti linky na diamond edici kterou mám já. Víc asi poradit nemůžu.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: problém s pathem 1.69

Post by Prasokralik »

v adresáři máš přímo hru nebo to vypadá nějak c:/hry/NWN/Neverwinter Nights ?

Je to důležité
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Kady
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:41 27. Apr 2012

Re: problém s pathem 1.69

Post by Kady »

Prasokralik wrote:v adresáři máš přímo hru nebo to vypadá nějak c:/hry/NWN/Neverwinter Nights ?

Je to důležité
tady

Mám přímo v C:\hry\NWN složku s hrou
Shaman88 wrote:Poslal jsem ti linky na diamond edici kterou mám já. Víc asi poradit nemůžu.
děkuji vám za snahu, ale mě ty pathe prostě nefungujou
Kady
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:41 27. Apr 2012

Re: problém s pathem 1.69

Post by Kady »

Tak po všech možných pokusech sem skončil na tomto:

Path 1.69 nějakym zazrakem mam. Ale při pokusu kontaktovat server mi to hodí hlášku že se verze klienta a serveru neshoduje a vyzve mě to k updatnutí, při kterem se nic nestane.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: problém s pathem 1.69

Post by Prasokralik »

spouštěj to přes zástupce nwmain.exe

do atributu spustit jako v zástupci přidej za blablalba/nwn/nwmain.exe řádek +connect thalie.pilsfree.cz
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Kady
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:41 27. Apr 2012

Re: problém s pathem 1.69

Post by Kady »

Momentální problém je v tom že se nemohu připojit na server.

Server neodpovídá (Time out)
Locked