problém s pathem 1.69
problém s pathem 1.69
Mám problém updatovat hru na verzi 1.69
stáhnul sem si ze stránek zmíněný path a po jeho aplikování mám hru stále na verzi 1.64
stáhnul sem si ze stránek zmíněný path a po jeho aplikování mám hru stále na verzi 1.64
Re: problém s pathem 1.69
Máš nainstalované NWN včetně datadisků?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: problém s pathem 1.69
Ano mám nainstalované NWN s oběma datadiky
pokud si stáhnu z vašich stránek(i od jinud sem zkoušel) a spustim to tak se to updatuje(alespon to píše že se to updatovalo)
tady
ale když se pak připojím od hry, tak mi to hlásí že stále existuje novější verze
tak dám updatovat, ale...
prostě to je rozbitý a já nevim co s tím....
pokud si stáhnu z vašich stránek(i od jinud sem zkoušel) a spustim to tak se to updatuje(alespon to píše že se to updatovalo)
tady
ale když se pak připojím od hry, tak mi to hlásí že stále existuje novější verze
tak dám updatovat, ale...
prostě to je rozbitý a já nevim co s tím....
Re: problém s pathem 1.69
Spoustis to asi na windows, co?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: problém s pathem 1.69
Ano mám windows7kucik wrote:Spoustis to asi na windows, co?
Re: problém s pathem 1.69
A instaluje se ten patch treba na spravne misto?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: problém s pathem 1.69
Když se podíváš na druhy obrazek tak je tam vidět cesta C:\hry\NWNkucik wrote:A instaluje se ten patch treba na spravne misto?
v tomto adresáři se hra opravdu nachází
Re: problém s pathem 1.69
Nevím co přesně jsi instaloval.
Zkus tohle http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=161910
Jinak jak psal kucik.
Doporučuju ověřit jestli je správná cesta.
Pak by mě zajímalo zda jsi hru instaloval postupně nebo máš nějakou edici kde je vše dohromady?
Zkus tohle http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=161910
Jinak jak psal kucik.
Doporučuju ověřit jestli je správná cesta.
Pak by mě zajímalo zda jsi hru instaloval postupně nebo máš nějakou edici kde je vše dohromady?
Re: problém s pathem 1.69
Tak aby bylo jasno, tohle je uplně ten samej, updator, kterej sem stahnul z vašich stranek, udělalo to uplně to samý, tudíž se to prostě neopathovalo. Cesta je do C:\hry\NWN kde se hra nachází, stejně nevím jak by se dala změnit, kdyby byla špatně.Shaman88 wrote:Nevím co přesně jsi instaloval.
Zkus tohle http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=161910
Jinak jak psal kucik.
Doporučuju ověřit jestli je správná cesta.
Pak by mě zajímalo zda jsi hru instaloval postupně nebo máš nějakou edici kde je vše dohromady?
Co se týká edice, mam základní nwn na 3 cd a každý datadisk na jednom dalším (dohromady 5cd) tudíž se to instaluje postupně.
Nějak mě to začíná lezt na nervy
Re: problém s pathem 1.69
Poslal jsem ti linky na diamond edici kterou mám já. Víc asi poradit nemůžu.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: problém s pathem 1.69
v adresáři máš přímo hru nebo to vypadá nějak c:/hry/NWN/Neverwinter Nights ?
Je to důležité
Je to důležité
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: problém s pathem 1.69
tadyPrasokralik wrote:v adresáři máš přímo hru nebo to vypadá nějak c:/hry/NWN/Neverwinter Nights ?
Je to důležité
Mám přímo v C:\hry\NWN složku s hrou
děkuji vám za snahu, ale mě ty pathe prostě nefungujouShaman88 wrote:Poslal jsem ti linky na diamond edici kterou mám já. Víc asi poradit nemůžu.
Re: problém s pathem 1.69
Tak po všech možných pokusech sem skončil na tomto:
Path 1.69 nějakym zazrakem mam. Ale při pokusu kontaktovat server mi to hodí hlášku že se verze klienta a serveru neshoduje a vyzve mě to k updatnutí, při kterem se nic nestane.
Path 1.69 nějakym zazrakem mam. Ale při pokusu kontaktovat server mi to hodí hlášku že se verze klienta a serveru neshoduje a vyzve mě to k updatnutí, při kterem se nic nestane.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: problém s pathem 1.69
spouštěj to přes zástupce nwmain.exe
do atributu spustit jako v zástupci přidej za blablalba/nwn/nwmain.exe řádek +connect thalie.pilsfree.cz
do atributu spustit jako v zástupci přidej za blablalba/nwn/nwmain.exe řádek +connect thalie.pilsfree.cz
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: problém s pathem 1.69
Momentální problém je v tom že se nemohu připojit na server.
Server neodpovídá (Time out)
Server neodpovídá (Time out)