K systemu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: K systemu

Post by photter »

já mám dojem, že tady se odmítá princip smrti jako takovej - prostě postava je mrtvá a hotovo, nemá do svýho oživení co mluvit, ani předem ani potom, pokud ji chce jiná postava oživit, musí si poradit, prostě živej pomáhá mrtvýmu, ne mrtvej sámsobě, co je to za kravinu ?
sem proti jakýkoli systémový pojišťovně, pojišťovna sou přátelé, spojenci, gilda, parta, etc...
a pokud mi tvrdíš, že tvoje postava nechce přátelit s kdekým, je to její VOLBA, zřejmě sou jí principy důležitější než život a je to jen její pivo
nevidim žádnej důvod neuzavřít účelový spojenectví i s postavou, kterou zrovna nemiluje ale udělá to právě pro strach ze smrti, nebude si se svým účelovým spojencem ve volnejch chvilkách olizovat nosy ale můžou se navzájem podržet tváří v tvář smrtelnýmu nenezpečí, nebo je to proti něčemu ?
pokud se domníváš, že jo, pak asi vůbec nechápeš, co je RPG a chceš jenom předvádět vysněnej charakter, kterej se nedokáže přizpůsobit realitě světa
ty, co se nedákazali přizpůsobit realitě světa najdeš v hojné míře na hřbitovech, můžeš tam jít IC přemejšlet a modlit se ale tvýmu bohovi je to naštěstí úplně putna
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: K systemu

Post by RES »

Nooo... co vim tak je asi 1% na to ze pri smrti buh zvedne hned ale rozhodne aspon jako napad je to dobry at ma potom vira veci vahu ten kdo na to bude kaslat ma smulu a ten kdo leze do chramu a dava tomu cas tak at ma ulevu to si myslim jako napad dobre.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: K systemu

Post by Krata »

Sem proti, předplatit si smrt se mi nelíbí a bůh by měl oživovat z milosti za jeho víru, činy a tak a ne že tenhle týpek mi včera dal 4000 tak ho teda oživim
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: K systemu

Post by Sorrow »

Takze chcete udelat z modleni povinnost? :roll:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: K systemu

Post by Kiri »

doba si to zrejmne vyzaduje :D kazdopadne mi prijde ze ulevy za smrt sou i ted celkem milosrdenstvi..to ze nekdo chcipa kazdej den petkrat je asi na zamysleni k hraci ;-) ne k systemu. Kdyz vidim, ze se nedari tak utecu, nebo udelam cokoli proto abych zil, urcite nebudu vobrovskj hrdina co se necha rozkrajet a pak budu cekat az mi nekdo posklada a ozivi, ci hur nekoho ktomu nutit. :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: K systemu

Post by photter »

Sorrow wrote:Takze chcete udelat z modleni povinost? :roll:
kurwa neeeeeeeee :?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: K systemu

Post by igor »

2Krata: těch 4000 je dost přehnanejch, přispívalo by se po částech a to po malých.
2Sorrow: když by se to modlení tedy započítávalo, tak by bylo lepší aby se to započítávalo jen třeba v chrámu svýho boha. A pochybuju, že by někdo pořád běhal např. do Karathy aby se jednou pomodlil když je momentálně někde v horách.

A co dělají věřící i dnes? Snaží se svým stylem života zajistit si vstup do ráje ;-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: K systemu

Post by OneHeart »

igor wrote:A co dělají věřící i dnes? Snaží se svým stylem života zajistit si vstup do ráje ;-)
ale nesnaží se podplatit Boha, ab jim dal další šanci :lol:
Vaillardo Vran:
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: K systemu

Post by jitka »

ale ano dostanou za odmenu zivot vecny :wink:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: K systemu

Post by igor »

OneHeart wrote:
igor wrote:A co dělají věřící i dnes? Snaží se svým stylem života zajistit si vstup do ráje ;-)
ale nesnaží se podplatit Boha, ab jim dal další šanci :lol:
Podplatit podplatit... tak to říkáme my bezvěrci... v podstatě ale ano, chtějí po smrti žít v lepším světě... v ráji. Nebo např. skrz karmu se vtělit do někoho jinýho. Takže další šance to určitě je.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: K systemu

Post by Phantorris »

Já osobně kdybych navrhoval nějakou změnu tak asi:

1. Aby byla nižší cena za vzkříšení u kněze boha, kterého postava uctívá. A pokud by to šlo nějak nastavit, tak ještě za předpokladu, že bude mít odmodlenou uričtou dobu.(Upřímě řečeno asi sám pochybuju o kvalitě tohodle návrhu, ale jde mi spíš o to aby se přecejenom nějak promítlo to, že postva uctívá toho a toho boha)

2. Aby byla plošně o pár procent zvýšena ztráta xp při smrti, protože postava by se měla opravdu smrti bát a smrt by měla být opravdu něco nepříjemného.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: K systemu

Post by monstera »

Zdá se mi, že každý kdo přijde tu chce něco měnit. Nezapoměňte, že ve hře je také několik kleriků, kteří od 9 lvl dokáží taky oživovat, a někteří jsou dobráci, kteří to udělají lacino nebo zdarma..... Proboha nevymýšlejte další komplikace, pojišťovny a podobné blbosti !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: K systemu

Post by Krata »

To igor: to byl příkald

To monstera: souhlasim, jen další věc na odlehčení smrti vysvětlena RP, a neřikejte že to tak neni a že to je pro hráče, prostě to tu smrt ulehčí když si ji bude moct hráč předplatit.. a ted zas neřikejte že to je příspěvek bohu, tomu hráčovi to bude úplně jedno, hlavně že mu bude smrt příjemnější.. a neřikejte že to někoho bude víc bavit když to šlo i bez toho :wink: , a jesli to je dobrej nápad posudte sami, někomu se to nelíbí někomu jo
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: K systemu

Post by kucik »

Phantorris wrote:Já osobně kdybych navrhoval nějakou změnu tak asi:

1. Aby byla nižší cena za vzkříšení u kněze boha, kterého postava uctívá. A pokud by to šlo nějak nastavit, tak ještě za předpokladu, že bude mít odmodlenou uričtou dobu.(Upřímě řečeno asi sám pochybuju o kvalitě tohodle návrhu, ale jde mi spíš o to aby se přecejenom nějak promítlo to, že postva uctívá toho a toho boha)

2. Aby byla plošně o pár procent zvýšena ztráta xp při smrti, protože postava by se měla opravdu smrti bát a smrt by měla být opravdu něco nepříjemného.
S tim souhlasim, vyjma toho odmodleneho casu.
1. Nejde to poradne podchytit a vzdycky to bude je zevlovani, kdy bude hrac afk a postava bude drepet v chramu.
2. Moje postava travi pred oltarem pravidelne dost casu a libi se mi na tom prave to, ze se jde pomodlit ten, ktery skutecne chce. Pokud z toho budou plynout vyhody, bude se zase modlit kazdej a nejakou tu RP okecavku, proc se modli zrovna jeho atheisticka postava si vzdycky vymysli.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: K systemu

Post by Jachym »

To byla dnes mord parta co na cestě z Karathy do Ivory já si je prohlížel - asi 10 bandytů , několik z nich kouzlící a jeden měl dokonce TS (opravdové vidění-vidí i postavu v invu), myslím tam zabili minimálně dvě postavy, slušná bilance .
No byli naštvaný ty bandyti celou noc chlastali a tam došli až k ránu asi tak po čtvrté hodině ranní a protáhli to až do restartu, no borci prostě.
//silnej , dynamickej spawn hmm, silnej to jóó,
musím chodit ještě opatrněji.
Menhiri Dierta
Locked