Desmond - a já to tvoje zase vidím také jako mlžení. Asi jako kucíkovi pohádky o tom, jak proti Ambitovi nikdo nic nedělá, které vyprávěl s radostí v době, kdy rebelové marně čekali až se jistým DMkům konečně bude chtít dohrát určité věci. Prostě je tu spor mezi mágy a Inkvizicí, takže pro mágy není nic bez rizika, nikoliv jak od počátku tvrdíš, že je to v pohodičce snadno a rychle

Osobně si myslím, že nejsou ty spory hlubší z jediného důvodu a to, že DG je hlavně na fóru a webu v reáliích a tak, ale ve hře jsou DMka, která očividně některé věci ani netuší.
Ghost - DMka mají nástroj, kterým zjistí poměr creep/časových expů. To je dle mě taky ukazatel docela dobrý. Akorát při srovnání čísel jsme došli k tomu, že nejspíše DM odměny se berou jako creep expy.
Jinak Miell moje myšlenky atd. krásně shrnula, bez toho vašeho soustředění se na jednu věc, která vyhovuje vašim argumentům, namísto soustředění na to, o čem hovořím. Děkuji.
.