Hele tak jak sem videl, ze by se nekdo ujal university, Photter zase bankerky, a podobnych veci..Rejty wrote:Nic jinyho vam nezbude.Krata wrote:A hlášku typu "počkejte na podtemnácký WB" si můžete nechat
Trosku sem nad tim premyslel, a beru si ty stoky pod Charxassem.
Kdyby je mel nekdo jinej v planu, tak at mi napise, ale uz mam nejakej napad jak by mohly vypadat, tak uz to jen predelat do toolu