Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by -darkvision- »

Mollyšák měl na mysli, že horko těžko zabiješ golema a z něho vypadne skála rudy - buď na drahý kov, nebo na rudu a nebo jen hlušina.
Pak čekáš na další spawn toho golema. Takhle tam byla řešena top surovina.
EDIT: A tu surovou rudu, kterous natěžil si musel pak ještě vyčistit na ingot.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by kucik »

Bahnak wrote: Jinak ať nejsem OOT , tak poslední dobou mi vadí tyto věci které jsem marně doufal že budou po těch letech ošetřeny:
:arrow: Stále se nestackují tuny věcí které by se stackovat měly, převážně craftové suroviny ala peří plivníka atd.
:arrow: Craftové suroviny alkáče se i po zpracování tváří jako trofeje k prodeji u vetešníka, tedy alkáč nemůže již nikdy použít u vetešníka či kožešníka repliku "prodám ti vše co mám u sebe", neboť by tím přišel o půlku craftových surovin.
:arrow: Spousty bylinek se při zpracovávání v hmoždíři sice stanou "zpracovanými" a stackovatelnými, ale nestackují se automaticky tak jako většina bylinek. Jde například o všechny houby, aloe, comfru...
:arrow: Stále po těch letech nikdo neupravil zbrojíře v Karathě, nabízí v truhle věci za X peněz a když je člověk vezme do ruky a jde platit k NPC obchodníkovi, řekne si o trojnásobek...
* Zrovna peří plivníka je trošku problém, protože tenhle druh itemu se prostě nestackuje už v základu. Pak je to spousta drobností, jako zapomenutá proměná, která to způsobí.
* Zrušení prodejnosti zpracovanejch bylin neni problém. Hodim si to do úkolníčku. O tom jsem nevěděl.
* To stackování je trochu problém, protože aby se to stacklo, tak se musí zrušit pár proměnejch a to se stane až potom, ce se ta bylina vytvoří a tedy i umístí v invu.
* Zbrojíře v Karahte jsem už jednou dost dávno opravoval, ale zjevně se tam dostala nějaká stará verze.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Theogil I »

kucik wrote: * Zrovna peří plivníka je trošku problém, protože tenhle druh itemu se prostě nestackuje už v základu. Pak je to spousta drobností, jako zapomenutá proměná, která to způsobí. Nešel by tedy item vyměnit za "jiný" štočkovatelný model? Nemám tušení jak moc to je náročné.
* Zrušení prodejnosti zpracovanejch bylin neni problém. Hodim si to do úkolníčku. O tom jsem nevěděl. Kuciku, tady nejde o bylinky jako takové, ale o klouby kostlivce, peří plivníka, ghůlí játra, mepfistova srdce a kdovíco ještě, co se stahuje z NPC a po zpracování do podoby alch. ingredience (drcení, kondenzace, destilace) se to nadále chová jako trofej a pak při rozhovoru s kožešníkem "prodám ti všechny trofeje" zmizí i polovina alch. zpracovaných surovin - tak alespoň takto jsem to pochopil já. Prodejnost zpracovatelných bylin bych ponechal - babka kořenářka a její mini obchoní Q.
* To stackování je trochu problém, protože aby se to stacklo, tak se musí zrušit pár proměnejch a to se stane až potom, ce se ta bylina vytvoří a tedy i umístí v invu.
* Zbrojíře v Karahte jsem už jednou dost dávno opravoval, ale zjevně se tam dostala nějaká stará verze.
Last edited by Theogil I on 10:03 27. Apr 2012, edited 1 time in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by kucik »

@Theogil.
#1 Můžu tam někdy zkusit ten item změnit
#2 Však jo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Theogil I »

kucik wrote:@Theogil.
#1 Můžu tam někdy zkusit ten item změnit
#2 Však jo.
Omlouvám se, já jen, že jsi psal o bylinách, tak mě to pomátlo.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by paja13 »

Bahnak wrote: :arrow: Stále se nestackují tuny věcí které by se stackovat měly, převážně craftové suroviny ala peří plivníka atd.
:arrow: Craftové suroviny alkáče se i po zpracování tváří jako trofeje k prodeji u vetešníka, tedy alkáč nemůže již nikdy použít u vetešníka či kožešníka repliku "prodám ti vše co mám u sebe", neboť by tím přišel o půlku craftových surovin.
:arrow: Spousty bylinek se při zpracovávání v hmoždíři sice stanou "zpracovanými" a stackovatelnými, ale nestackují se automaticky tak jako většina bylinek. Jde například o všechny houby, aloe, comfru...
celkove by chtelo projit suroviny pro lekvose a jejichumistneni

dneska jsem se teprve dozvedel ze surovina z ktera byla protivahou suroviny z podtemna zmizela z modulu -nikde zadny oznameni nic - k tomu ten podtemnacky protikus je jednim trsem dostupny a druhym strceny v meste kam se postava z povrchu vlastne nema dostat jinak dm kill

nemam silu to tady porovnavat nebo vytahovat stary pradlo co vsechno je v podtemnu a co na povrchu - ale upravit by to chtelo me prijde ze nad lokacema dole nekdo hodne premyslel kde jaka surovina zato nahore je to hazeny dost nesmyslne

k surovinam bych jeste pridal ze kdyz rozdelim stack na dva a jeden dam to trezoru tak uz je k sobe zpatky nestacknu - a kdyz koupim zpracovany suroviny od nekoho jinyho tak je taky nestacknu - pak mam v invu pet druhu krvi mrchozrouta 4-6 druhu ichoru - a kdyz chci dat luk do invu tak mi vypadne na zem protoze plnej inv

nefacha ani pokus dat vsechny druhy do trezoru od jedny suroviny - to pak mam porad sedm stackuco k sobe nedam
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Rejty »

paja13 wrote:dneska jsem se teprve dozvedel ze surovina z ktera byla protivahou suroviny z podtemna zmizela z modulu -nikde zadny oznameni nic - k tomu ten podtemnacky protikus je jednim trsem dostupny a druhym strceny v meste kam se postava z povrchu vlastne nema dostat jinak dm kill
Nevím o tom, že by někdo v poslední době dělal něco se surovinama.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by DenGrasse »

Nevim jakou podtemňáckou myslí. Ten cemenýř patrně zmizel v důsledku zákazu některých lektvarů, které z něj šly vyrobit - golem atd.

Ať napíše přesně co myslí.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Rejty »

Lektvary se nezakazovaly, nahradily se jiným efektem, ne?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by DenGrasse »

Já fakt nevim. Ale v tý tabulce je u některých efektů napsáno "NE".
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by paja13 »

DenGrasse wrote:Já fakt nevim. Ale v tý tabulce je u některých efektů napsáno "NE".
dost lekvosu nefungovalo ani pred zmenama mozna to je tohle
rejty ma info v poste nechtel jsem psat vsude o tom co se z ceho vari nebo varilo :o/
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by DenGrasse »

Je to zrovna u těch co se dělaj z týdle kytky.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Prasokralik »

Chybí mi pro nízké levely možnost zakoupit si třeba u kováře jeden stack základních šipek/hvězdic/házecích sekyrek

Rozhodně třeba lvl 2 nedisponuje prostředky (a ani nepotřebuje koupit) deseti tisícový stack takovéto munice někde u šípaře v karathě. Pokud jsem něco přehlédl omlouvám se a děkuji za radu.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Nalkanar »

Nejsou u vetešníka v Ivory? Omrkni to, mám pocit, že tam nějaké obyč střelivo bylo.
.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by KaTo »

Nalkanar wrote:Nejsou u vetešníka v Ivory? Omrkni to, mám pocit, že tam nějaké obyč střelivo bylo.
Ano je. Ve skříni je několik stacků po 99ks, jak šipky, tak šípy (tuším mají v názvu Bronzové?).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Post Reply