CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě nesedí to umístění... uprostřed Dorenu najednou lokace "Krynské hory" 
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Přimlouvám se za trpaslíky, ve všech městech dílny jsou, v Karathě, Doubkově, Alwarielu, Kelu, byly původně i v Tartenu a jsou i v Murgundu snad, proč ne v jediném trpasličím městě na Thalii, když přece trpaslíci jsou vyhlášení řemeslníci. 
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
někdo tu kdysi psal něco o tom, že nordovka nemá být vůbec hráčům přístupná, takže pláčete na špatném hrobě, spíš se to tam zavře uplně než aby se něco přidávalo
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Není to škoda? Je to přece krásně udělaná lokace, už jenom ten vstup! Prostě nádhera. I když tam vlastně skoro nic není, stojí za to se tam dojít s postavou podívat a takových míst je na Thalii víc. Jsou prostě "jenom" krásné na oko. Ale i za to díky 
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Khar Durn je ve hře také, pouze jsou zamčené dveře. Což znamená, že jsou ve hře dvě trpasličí města. Ale obě vyžadují úprav, protože jsou nedodělaná a skoro prázdná. Tímto se obracím na přibyvší hráče trpaslíků. Sešlo se vás teď docela dost, nechtěli byste oprášit staré síně a vymést pavučiny?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Urcite chteli.......tak nejak se o to i snazime, zatim nam pro hru v nordovce staci knajpa
ale jestli jsi to myslel tak, ze mame dodelat lokaci...to bude tezsi, ja s tim zkusenosti totiz nemam.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Čistě teoreticky bych i kamarádům trpaslíkům i pomohl. Stejně bych chtěl zkusit přes toolset dělat a tohle by mohl být první projekt ovšem zatím sem dělal jen trochu v Oblivionu a hlavně ve Skyrimu tak vůbec netušim jak by to dopadlo. Trpaslické město mě tu také chybí z důvodu nejbujarejších oslavDiemo wrote:Urcite chteli.......tak nejak se o to i snazime, zatim nam pro hru v nordovce staci knajpaale jestli jsi to myslel tak, ze mame dodelat lokaci...to bude tezsi, ja s tim zkusenosti totiz nemam.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi vrhací zbraňě pro low levely zakoupitelné v rozumném množství.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Trpaslíci dlouho potřebovali jakékoliv "domácí" zázemí, Nordovka jím je, nemyslím že by pro hru byly lokace Khar Durnu nějakým přínosem, spíše naopak.
Pokud někdo plánuje přece jen otevřít tool, pak bych spíše zaměřil síly na "opravu" mostu k Nordovce ať tam bobci trpoši nemusí pořád šplhat přes kládu.
Pokud někdo plánuje přece jen otevřít tool, pak bych spíše zaměřil síly na "opravu" mostu k Nordovce ať tam bobci trpoši nemusí pořád šplhat přes kládu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kuličky do praku, šípy, šipky, hvězdice nelze v malých levných baleních najít ani dole. 1000 zl + za maxibalík střeliva je pro lowika hodně. Až budete dávat nahoře neco, prosim to samé dolů:).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Náhodou za 900 je obyčejnej balík - a na to si vyděláš pokud si koupíš střelivo na začátku hry.Krysak wrote:Kuličky do praku, šípy, šipky, hvězdice nelze v malých levných baleních najít ani dole. 1000 zl + za maxibalík střeliva je pro lowika hodně. Až budete dávat nahoře neco, prosim to samé dolů:).
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ale na co je, čysťe logycky, 10k slovi deset tisýc obyčejných šípú mg? stačí ti koupit tak 500 a pak už nějaké lepšíShaman88 wrote:Náhodou za 900 je obyčejnej balík - a na to si vyděláš pokud si koupíš střelivo na začátku hry.Krysak wrote:Kuličky do praku, šípy, šipky, hvězdice nelze v malých levných baleních najít ani dole. 1000 zl + za maxibalík střeliva je pro lowika hodně. Až budete dávat nahoře neco, prosim to samé dolů:).
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Prasokralik wrote:ale na co je, čysťe logycky, 10k slovi deset tisýc obyčejných šípú mg? stačí ti koupit tak 500 a pak už nějaké lepší
Provokace Amber..?
=============
Seart
Seart
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hospoda U Bezednýho Škopku, už by se taky mohla konečně zas otevřít.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bahnak wrote:Trpaslíci dlouho potřebovali jakékoliv "domácí" zázemí, Nordovka jím je, nemyslím že by pro hru byly lokace Khar Durnu nějakým přínosem, spíše naopak.
Pokud někdo plánuje přece jen otevřít tool, pak bych spíše zaměřil síly na "opravu" mostu k Nordovce ať tam bobci trpoši nemusí pořád šplhat přes kládu.
To je past pro cizince
