Tam se zpívá o Špilberku?Molly23 wrote:To by mě zajímalo teda kam se ztratili všechny ty miliony, fanynky a kde beru čas na turné. Navíc zapomínáš na můj nový image! Krátký sestřih, který ted na podiu budu dohánět vikingskou čapkou (budeme hrát viking metal).
http://www.youtube.com/watch?v=reOLeLX0Q9U
Jinak v tom klipu tě najdu kde?

