Nevim kde jsi hledal ale barbari jsou skorem vsude
Kucik:
Nevim ale me se craft libi a je to zpestreni hry.Nedelam to kvuli penezum i kdyz kazdej zlatak se hodi nebot mam velkou spotrebu
A jsem radci kdyz si veci na sebe vyrobim sam, lip se my v tom cejtim
a potesi me to ze jsem neco dokazal vyrobit .
Jinak stebou souhlasim hledani mistra zjistovani novejch veci a objevovani sveta je bezva zazitek