Nove emoce
Nove emoce
Nove emoce v emocni hulce rozhodi dynamicke zbrane na postave. Pomuze az relog...
Razak - R.I.P.
Rognar - R.I.P.
Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
Rognar - R.I.P.
Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
Re: Nove emoce
efekt dynamických zbraní mi obléká luk kolem pasu, šípy prostrkuje břichem a rapír nosím zapíchnutý v rukávu. někdy se to srovná, ale je to spíš vzácnost. nevíte někdo čím to je?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Nove emoce
vono je to asi kapku složitšjší
já mám momentálně taky slušně zaplevelenej override a žádnej problém nemám
ale popravdě teď nemám čas si s tim hrát
v mým overridu, co sem tu linkoval, přibyly barevný ikonky všeho (ty kolorovaný) a ikonky kouzel mám eště navrch přepsaný těma z NWN2, dál tam mám custom GUI (konečně sem našel jedno, který neuráží můj vkus), teď sem přisypal kolorovaný ikonky svitků v inventáři, to všecko funguje a pak sem zkusil přidat balíček xichtovejch textur, kterej má umožnit barvení vočí a rtů přes barvy tetování a obočí podle barvy vlasů u VŠECH hlav, ten mi ale nefungule
přes tendle chlív mám jeden jedinej problém: koncovky tětivy luku se mi zobrazujou otočený o 90°, takže se mi jedna vznáší nad hlavou a druhá je schovaná v zemi, kromě toho mám dojem, že se mi nezobrazuje animace napínání luku ale tim si teď nejsem jistej - ale všecko ostatní bezchybně funguje !
jedno podezření mám - můj nudepack taky částečně využívá override ale jen u mužskejch postav a mám dojem, že tyhle problémy maj převážně mužský postavy - možná, že fouká vítr votamtaď
já se k tomu overridovýmu bastlení vrátim ale nebude to brzo, teď zušlechťuju podtemno a taky si chci vobčas zahrát
počítám, že po novým patchi a revizi CEPu bude stejně třeba zasáhnout do haků - možná by se tam nude modely daly zahrnout, podobně textury xichtů a eště pár věciček a overridy by si maličko vydechly
eště pár slov k diagnostice - override je výlučně klientská záležitost - server vo něm neví, nijak neni ovlivněnej a jinej klient už vůbec ne - chybu v overridu hledej tehdy, kdy vidíš něco jinak než ostatní (pochopitelně dva hráči se stejným override vidí VÍCEMÉNĚ totéž - proč víceméně ? protože například animace se volí na straně klienta "ovlivněnou" náhodou - tzn. že ty např. vidíš, žes útok vykryl štítem, zatímco jinej hráč viděl, žes týsamý ráně uhnul úkrokem)
jednoduše - pokud vidíte něco jinak, než druhý, je chyba pravděpodobně v overridu, pokud vidí chybu všichni, je pravděpodobně jinde
pozn. "jinde" je i část mýho nudepacku
já mám momentálně taky slušně zaplevelenej override a žádnej problém nemám
ale popravdě teď nemám čas si s tim hrát
v mým overridu, co sem tu linkoval, přibyly barevný ikonky všeho (ty kolorovaný) a ikonky kouzel mám eště navrch přepsaný těma z NWN2, dál tam mám custom GUI (konečně sem našel jedno, který neuráží můj vkus), teď sem přisypal kolorovaný ikonky svitků v inventáři, to všecko funguje a pak sem zkusil přidat balíček xichtovejch textur, kterej má umožnit barvení vočí a rtů přes barvy tetování a obočí podle barvy vlasů u VŠECH hlav, ten mi ale nefungule
přes tendle chlív mám jeden jedinej problém: koncovky tětivy luku se mi zobrazujou otočený o 90°, takže se mi jedna vznáší nad hlavou a druhá je schovaná v zemi, kromě toho mám dojem, že se mi nezobrazuje animace napínání luku ale tim si teď nejsem jistej - ale všecko ostatní bezchybně funguje !
jedno podezření mám - můj nudepack taky částečně využívá override ale jen u mužskejch postav a mám dojem, že tyhle problémy maj převážně mužský postavy - možná, že fouká vítr votamtaď
já se k tomu overridovýmu bastlení vrátim ale nebude to brzo, teď zušlechťuju podtemno a taky si chci vobčas zahrát
počítám, že po novým patchi a revizi CEPu bude stejně třeba zasáhnout do haků - možná by se tam nude modely daly zahrnout, podobně textury xichtů a eště pár věciček a overridy by si maličko vydechly
eště pár slov k diagnostice - override je výlučně klientská záležitost - server vo něm neví, nijak neni ovlivněnej a jinej klient už vůbec ne - chybu v overridu hledej tehdy, kdy vidíš něco jinak než ostatní (pochopitelně dva hráči se stejným override vidí VÍCEMÉNĚ totéž - proč víceméně ? protože například animace se volí na straně klienta "ovlivněnou" náhodou - tzn. že ty např. vidíš, žes útok vykryl štítem, zatímco jinej hráč viděl, žes týsamý ráně uhnul úkrokem)
jednoduše - pokud vidíte něco jinak, než druhý, je chyba pravděpodobně v overridu, pokud vidí chybu všichni, je pravděpodobně jinde
pozn. "jinde" je i část mýho nudepacku
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh