jak sem se dival, kudma jde ten pochod, tak to od naseho ubytovani ani neni tak daleko, tak snad ma Theogil to auto pancerovane
no nic.. na Plzensky pamatky se asi pojedem podivat jindy.. ale ta vecere by bodla!!
To na mě nehodíš, to přestalo fungovat po nějakym (Jaarovo?) zásahuRejty wrote:Proc fotit? Kdyz jsou na webu Thalie fotky jen z jednoho srazu.
*edit: A jeste ten odkaz na ne nefunguje...
už si dal info o Správě chyb do informací aby hráči pořád nepsali ty samý chyby a viděli jestli se dělá na jejich opravě?Rejty wrote:Tak je dej na web...
Kolem náměstí jsou parky, a je tu alej Svobody a Slovanská alejphotter wrote:tam žádný aleje nejsou
to je ta západní městská část PrahyTeesha wrote:jen abych si to ujasnil...kde je Plzeň?