Všiml jsem si, že ceny u alkáče se již srovnaly za což děkuji.
Kupříkladu lektvar rozjasnění stojí jeden 450 gp a 10 kusů již stojí 4500 gp, ne jako předtím třeba 100.000 gp
Samým nadšením jsem "balík" po deseti kusech koupil a ejhle, odečetlo mi to 4500gp a do inventáře mi přibyl pouze jeden jediný lektvar.
Jásot se tedy změnil v zabručení - opět budu kupovat lektvary po jednom jako za stara.
Ať už dělal úpravu těch cen kdokoliv, má tam chybu.
Nepovolené předměty v obchodech
Re: Nepovolené předměty v obchodech
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nepovolené předměty v obchodech
To je nějaká blbost. Když klikneš na balík po deseti, tak nemžeš koupit jen jeden.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nepovolené předměty v obchodech
No blbost to právě je, taky bych to nečekal, ale bohužel je to tak.
Karatha - alchymista - lektvary rozjasnění.
Zbylé balení po deseti jsem už samosebou nezkoušel, má postavička nemá zrovna tolik peněz aby si mohla dovolit tento nevýnosný pokus...
Klikneš "koupit" na jeden kus - zaplatíš 450 gp - obdržíš do inventáře 1 lektvar.
Klikneš na "koupit" stack lektvarů po deseti - zaplatíš 4500 gp - obdržíš opět 1 kus lektvaru.
Někde tam bude holt schovaná blecha, vzhledem k tomu že se ceny u alkáče překopávaly a před pár týdny ještě byly ceny totálně rozházené, tak asi chybka ulítla.
Si vem že před měsícem stál 1 lektvar 500 gp a 10 lektvarů třeba 50 tisíc gp... Proto se to upravovalo - evidentně ne zcela bez chyby - tedy opět se dá kupovat lektvar jen po jednom kusu...
Karatha - alchymista - lektvary rozjasnění.
Zbylé balení po deseti jsem už samosebou nezkoušel, má postavička nemá zrovna tolik peněz aby si mohla dovolit tento nevýnosný pokus...
Klikneš "koupit" na jeden kus - zaplatíš 450 gp - obdržíš do inventáře 1 lektvar.
Klikneš na "koupit" stack lektvarů po deseti - zaplatíš 4500 gp - obdržíš opět 1 kus lektvaru.
Někde tam bude holt schovaná blecha, vzhledem k tomu že se ceny u alkáče překopávaly a před pár týdny ještě byly ceny totálně rozházené, tak asi chybka ulítla.
Si vem že před měsícem stál 1 lektvar 500 gp a 10 lektvarů třeba 50 tisíc gp... Proto se to upravovalo - evidentně ne zcela bez chyby - tedy opět se dá kupovat lektvar jen po jednom kusu...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nepovolené předměty v obchodech
A nezkoušel jsi to právě tak, že jsi napřed koupil jeden a pak těch deset?
Ono se ti to restackne. Fakt jsi prohledal inventář?
Ono se ti to restackne. Fakt jsi prohledal inventář?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nepovolené předměty v obchodech
Neměl jsem v inventáři ani jeden kus tohoto lektvaru. (do té doby jsem je nepotřeboval)
Chtěl jsem jich koupit 10, tedy jsem koupil stack po deseti. (měl jsem jasno v tom že jich potřebuji hodně)
Namísto 10 mi to dalo jen jeden.
Nasraně jsem po jednom kusu již dokoupil do plného stacku.
Chtěl jsem jich koupit 10, tedy jsem koupil stack po deseti. (měl jsem jasno v tom že jich potřebuji hodně)
Namísto 10 mi to dalo jen jeden.
Nasraně jsem po jednom kusu již dokoupil do plného stacku.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1