Nalez zraněneho po ceste do Ivory Vypovedi
Nalez zraněneho po ceste do Ivory Vypovedi
Mortyša Amraphel :po ceste z lovu když sme sli spet do ivory sme potkali nakou zenu co se koukala na nake smeti na ceste a vykladala o muzi s cervenyma ocima k tereho sme nasledne zahledli utikat .vydali sme se dal a zahledli na zemi zraneneho a vzali sme ho do ivory na straznici kde nas naky daeren vyslechl a vzal zraneneho ke knezi.kde ho knez ozivil nasledoval vyslech. //rekl nam at dame vypovedi na forum nevim kde presne je to zvykem tak to davam sem.//
-
Chlebaldinho
- Nováček
- Posts: 1
- Joined: 23:09 16. May 2012
Re: Nalez zraněneho po ceste do Ivory Vypovedi
Chlebal vas Light : Šel jsem s Mortyšou Amraphel a Mortin Danou do Ivory po lovu a uviděli jsme ženu a ta pozorovala smetí na ceste a říkala že to tu prý před chvílí nebylo a povídala něco o muži s červenýma očima, moc jsem pozor nedával a pak jsme šli o kousek dál po cestě a uviděli ležet tělo, Které Mortin vzal a odnesl ho do Ivory,do Strážnice a my ho přitom doprovázeli. Dorazli jsme na místo a Mortin ohlásil tělo a jakýsi Daeren vzal tělo a říkal ať jdeme s ním, že tělo vezme ke knězi a poté budeme vyslýcháni. Ten kněz následně oživil tělo.Jak to skončilo tak jsme šli znovu do Strážnice a Daeren říkal že dojde pro kapitána. Za několik momentů se Daeren oběvil a povídal že kapitán není k dispozici a že máme podat hlášení a nevzdalovat se od města //zde na fórum//
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nalez zraněneho po ceste do Ivory Vypovedi
// Myslel jsem poslat DM soukromou zprávu
Měl jsem být přesnější, omlouvám se
Re: Nalez zraněneho po ceste do Ivory Vypovedi
Naopak, myslím, že tohle by byl super koncept, teda alespon u věcí co se hned rozkřiknou..... super:)