Build pro vraha

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Build pro vraha

Post by J.F.Payne »

13 levelů = tejden na Thalii. Pro některý lidi i míň.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Build pro vraha

Post by Prasokralik »

V čem by ten paskvil byl lepší než fighter/rogue? Paralyzující útok funguje jen na postavy ve flatu a mimo boj. Tzn ani na sražený.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Build pro vraha

Post by J.F.Payne »

Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
Last edited by J.F.Payne on 23:46 18. May 2012, edited 1 time in total.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Build pro vraha

Post by Caehan »

Prasokralik wrote:V čem by ten paskvil byl lepší než fighter/rogue?
Poison use, darkness, invisky, míň skill pointu a šance na omráčení při zásahu... moc by toho nebylo, no... ten hraničář je holt asi lepší, protože má stejnou AB progresi a hide a MS jako class skilly.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Build pro vraha

Post by KaTo »

Caehan wrote:
Prasokralik wrote:V čem by ten paskvil byl lepší než fighter/rogue?
Poison use, darkness, invisky, míň skill pointu a šance na omráčení při zásahu... moc by toho nebylo, no... ten hraničář je holt asi lepší, protože má stejnou AB progresi a hide a MS jako class skilly.
Nemá Evasion (ani Improved Evasion), nemá Cripling strike (což je asi 3x lepší než to Vrahova paralýza, kterou na Thalii díky "epic" Save potvor nasadíš tak skřetům). Nemá skill pointy. Roguna rulez.
edit - Vrahovy skilly jsou na rest => na Thalii to udělá 1x a může se jít na hodinu jít klouzat (nebo vyspat). Navíc Vylepšená nevitelnost má na Thalii jen 30% Concealment a ne 50% (proti PC s Bojem poslepu je těch 30% nic).
Last edited by KaTo on 23:52 18. May 2012, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Thenesen
Měšťan
Posts: 181
Joined: 21:00 14. Mar 2010

Re: Build pro vraha

Post by Thenesen »

paralyzujici utok plati jenom na postavy ve flatu.. takze proti srazenymu ne... cripling strike je 10x lepsi
Scrio

Thenesen
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Build pro vraha

Post by Prasokralik »

J.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Build pro vraha

Post by Krysak »

Prasokralik wrote:
J.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju

K čemuž příspívá jejích nucené lawful přesvědčení :)


At nejsem jen off: pro normální lidi ma smysl ladit buily do lvl 28 maximálně.

V takovém případě bych se na vraha s jeho potřebou 10 lvl vykašlal.
Prase a králik mají jednoznačně ve všem pravdu v tomto topiku. Optimální kombinace pro tahle povolání je ranger / fighter + rogue.
Osobně bych se v silovém buildu přikláněl k fighterovi u dexového k rangerovi.
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Build pro vraha

Post by Koninho87 »

Krysak wrote:
Prasokralik wrote:
J.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju

K čemuž příspívá jejích nucené lawful přesvědčení :)


At nejsem jen off: pro normální lidi ma smysl ladit buily do lvl 28 maximálně.

V takovém případě bych se na vraha s jeho potřebou 10 lvl vykašlal.
Prase a králik mají jednoznačně ve všem pravdu v tomto topiku. Optimální kombinace pro tahle povolání je ranger / fighter + rogue.
Osobně bych se v silovém buildu přikláněl k fighterovi u dexového k rangerovi.
pro normální lidi do 28 lvl?co jsou potom ti co to staví o pár lvl výš?:D
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Build pro vraha

Post by Caehan »

Ještě mě napadla varianta rogue 30/ blackguard 10, ale nevím, jak je na tom dobře s featy, a kromě toho, že se na vás může opravdu zlomyslně dívat, také nevím, jestli k něčemu je.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Build pro vraha

Post by Prasokralik »

Určitě na sílu, scaluje zákřené utoky, bude mít něco málo boostů včetně síly, záchrané hody pokud neodflákneš charismu, co nebude mít jsou featy. Bohužel díky slabému AB roguny si na black guarda sáhneš pozdě a tak jeho sumoni budou platní možná tak jako štít na pár vteřin.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Thenesen
Měšťan
Posts: 181
Joined: 21:00 14. Mar 2010

Re: Build pro vraha

Post by Thenesen »

Caehan wrote:Ještě mě napadla varianta rogue 30/ blackguard 10, ale nevím, jak je na tom dobře s featy, a kromě toho, že se na vás může opravdu zlomyslně dívat, také nevím, jestli k něčemu je.
ses naivni pokud si myslis ze budes mit 40 lvl :D jak tady zaznelo tak pocitej tak s 28 lvl max...
Scrio

Thenesen
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Build pro vraha

Post by Caehan »

Thenesen wrote:
Caehan wrote:Ještě mě napadla varianta rogue 30/ blackguard 10, ale nevím, jak je na tom dobře s featy, a kromě toho, že se na vás může opravdu zlomyslně dívat, také nevím, jestli k něčemu je.
ses naivni pokud si myslis ze budes mit 40 lvl :D jak tady zaznelo tak pocitej tak s 28 lvl max...
Tím myslím, že pojedu jen deset levelů blackguarda a ani o deset víc.

Edit: Respektive nepojedu, ale to je zase jiný příběh.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Build pro vraha

Post by G-ladiator »

Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju
Ono je dovolená monka multiclassovat?
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Build pro vraha

Post by KaTo »

G-ladiator wrote:
Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju
Ono je dovolená monka multiclassovat?
:wall: Ale nééé. Třeba odlišit systém a RP.

Roguna a bojovník je lepší "vrah", než Vrah a cokoli. A Mnich je taky lepší "vrah"...než Vrah.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked