Poslední věty před smrtí
Re: Poslední věty před smrtí
JE to systémová věta, ale budiž: ,,DOŠLA MUNICE" argh 
Last edited by Pajule on 15:56 02. Apr 2012, edited 1 time in total.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poslední věty před smrtí
"Došla munice" ale věta je a to - oznamovací. Podnět "munice", přísudek "došla".Pajule wrote:neni to věta...,,DOŠLA MUNICE".
P.S.
Taky je to trestuhodná nedbalost zásobovače
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Poslední věty před smrtí
...Kdesi v doupěti stingerů..
"Zkusíme ho nalákat?"
posledni slovo před smrtí bylo "Slovo víry"
"Zkusíme ho nalákat?"
posledni slovo před smrtí bylo "Slovo víry"
Re: Poslední věty před smrtí
KaTo wrote:"Došla munice" ale věta je a to - oznamovací. Podnět "munice", přísudek "došla".Pajule wrote:neni to věta...,,DOŠLA MUNICE".
P.S.
Taky je to trestuhodná nedbalost zásobovače![]()
![]()
![]()
.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poslední věty před smrtí
trpoš na 9. lvlu: "Je tam lich, no co zkusíme to"
Lich: "Prst smrti"
Lich: "Prst smrti"
Na vyžádání.
Re: Poslední věty před smrtí
V jeskyni u stingerů:
Berian Hall: Nakouzlím asi až v dalším patře ne?
Paul Hall: Samozřejmě sestřičko. Tady to zvládneme je tu jen jeden mág.
*ve chvíli kdy na mága naběhnou a mág si jich všimne tak projdou zpomalovací pastí. Mág se stačí nakouzlit a ještě je usmažit elektřinou*
No byl jen jeden ale stejně loading podsvětí. Udělat sebemenší chybu nebo něco podcenit na TH se naprosto nevyplácí
Berian Hall: Nakouzlím asi až v dalším patře ne?
Paul Hall: Samozřejmě sestřičko. Tady to zvládneme je tu jen jeden mág.
*ve chvíli kdy na mága naběhnou a mág si jich všimne tak projdou zpomalovací pastí. Mág se stačí nakouzlit a ještě je usmažit elektřinou*
No byl jen jeden ale stejně loading podsvětí. Udělat sebemenší chybu nebo něco podcenit na TH se naprosto nevyplácí
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Poslední věty před smrtí
To mi připomnělo zážitek z Alasijských hor:
A: Chudák tygr, je zavřenej, pustíme ho...
B: To se mi nezdá jak dobrý nápad...
A: Ale kušuj, však jsem ho osovobodil, nic mi neudělá! *otvírá bránu*
B: *nese tělo do Ivory*
či také:
A: *vrátí se udýchaný z jeskyně* Puldračice! Ale neviděla mě
B: Jsi si jistý? *pije lektvar TS a vidí puldračici castící implozi vedle nich*
A: Stoprocentně, jsem přeci mist stínů!
O jeden loading později v podsvětí:
A: Mrcha jedna
B: Mistr stínů....hm
Další zážitek:
A: Našel jsem dračí doupě, je to tak tři dny zpátky. Půjdeme se tam podívat?
B: Proč ne...
*po nalezení dračího doupěte jsme hrdině naběhli na draka a zemřeli, po následném vzkříšení přes ďábla stojíme v Ivory:*
A: Co to tu...? Hm, nevadí. Tři dny zpátky jsem našel dračí doupě, půjdeme se podívat..?
B: Proč ne...
//Aneb co způsobí věrohodné zahrání ztráty paměti
Proumíráme se až k prvnímu lvl 
A: Chudák tygr, je zavřenej, pustíme ho...
B: To se mi nezdá jak dobrý nápad...
A: Ale kušuj, však jsem ho osovobodil, nic mi neudělá! *otvírá bránu*
B: *nese tělo do Ivory*
či také:
A: *vrátí se udýchaný z jeskyně* Puldračice! Ale neviděla mě
B: Jsi si jistý? *pije lektvar TS a vidí puldračici castící implozi vedle nich*
A: Stoprocentně, jsem přeci mist stínů!
O jeden loading později v podsvětí:
A: Mrcha jedna
B: Mistr stínů....hm
Další zážitek:
A: Našel jsem dračí doupě, je to tak tři dny zpátky. Půjdeme se tam podívat?
B: Proč ne...
*po nalezení dračího doupěte jsme hrdině naběhli na draka a zemřeli, po následném vzkříšení přes ďábla stojíme v Ivory:*
A: Co to tu...? Hm, nevadí. Tři dny zpátky jsem našel dračí doupě, půjdeme se podívat..?
B: Proč ne...
//Aneb co způsobí věrohodné zahrání ztráty paměti
Někteří lidé vejdou do vašeho života a zanechají otisk na vašem srdci. Jiní vejdou do vašeho života a nejraději byste zanechali otisk na jejich tváři.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Poslední věty před smrtí
To mi pripomnelo uplne zacatky se Sinae v doprovodu buranske bojovnice hrane Liddou. Devcata se rozhodli navstivit jezevci doupe za Ivorskou farmou...
Buranka: Objevila jsem noru plnou zubatejch potvor, pujdeme se tam podivat
*devcata prochazi pres Ivorskou farmu*
Buranka: *projde pres zahonky, poslape zeleninu*
Sinae: nemela bys tem farmarum slapat do jidla, to neni moc slusne. *obchazi zahony*
Buranka: Naporcuju ty male jezvce na kousicky! *rozkopne branu*
*Stareho jezevce holky nezvladly a objevili se v u Ivorskeho Thalova kneze*
Buranka: Objevila jsem noru plnou zubatejch potvor, pujdeme se tam podivat
*devcata prochazi pres Ivorskou farmu*
Buranka: *projde pres zahonky a poslape zeleninu*
Sinae: nemela bys tem farmarum slapat do jidla, to neni moc slusne *obchazi zahonky*
Buranka: Naporcuju ty male jezevce na kousicky! *rozkopne branu*
.
.
.
Buranka: Objevila jsem noru plnou zubatejch potvor, pujdeme se tam podivat
*devcata prochazi pres Ivorskou farmu*
Buranka: *projde pres zahonky, poslape zeleninu*
Sinae: nemela bys tem farmarum slapat do jidla, to neni moc slusne. *obchazi zahony*
Buranka: Naporcuju ty male jezvce na kousicky! *rozkopne branu*
*Stareho jezevce holky nezvladly a objevili se v u Ivorskeho Thalova kneze*
Buranka: Objevila jsem noru plnou zubatejch potvor, pujdeme se tam podivat
*devcata prochazi pres Ivorskou farmu*
Buranka: *projde pres zahonky a poslape zeleninu*
Sinae: nemela bys tem farmarum slapat do jidla, to neni moc slusne *obchazi zahonky*
Buranka: Naporcuju ty male jezevce na kousicky! *rozkopne branu*
.
.
.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Poslední věty před smrtí
Z jiného serveru a z jiné doby:Czepulda wrote:...
A: *vrátí se udýchaný z jeskyně* Puldračice! Ale neviděla mě
B: Jsi si jistý? *pije lektvar TS a vidí puldračici castící implozi vedle nich*
A: Stoprocentně, jsem přeci mist stínů!
O jeden loading později v podsvětí:
A: Mrcha jedna
B: Mistr stínů....hm
...
A: "Opravdu už nezůstal nikdo z obránců?"
B: *tváří se dotčeně* "Jistě že ne, teď jsem to proběhnul a nikde nikdo!"
C: "Ale mě se zdálo, že jich tam bylo v..."
V tu chvíli se zneviditelnění obránci D, E a F, nakouzlení od obránce G, uvedli: dva černé meče katastrof a ohnivý elementál. Postavy urychleně pijí/kouzlí vidění neviděného, aby si mohly z první řady vychutnat pokračování: dva řetězové blesky# a jednu epickou runu ničení. Na ohořelé, ještě elektrickými výboji sršící těla pro jistotu dopadlo v tomtéž kole kvílení a dva kyselinové mraky...
C (dokončuje větu v mrazivém podsvětí): "...íc."
edit (poznámka v textu):
#: maxované za 120 životů každý
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Poslední věty před smrtí
"Je tam sám." Kiri u bosse.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Poslední věty před smrtí
"Jednorožec - moh by kuzlit... Srazim ho." Gorok v Černém Lese. 
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Poslední věty před smrtí
Jedna starší od prastarého urozeného troloka.
"A co když to nepůjde podle plánu paní?"
"Neměj obavy, máš přeci rychlost, utečeš mu"
"A co když to nepůjde podle plánu paní?"
"Neměj obavy, máš přeci rychlost, utečeš mu"
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Poslední věty před smrtí
Ani nevim esli to tu už bylo...
Theureg a Elverin v noci ve hvozdu....
T:"jen tři tygrodlaci... dem na ně!"
Elverin a Theureg v očistci: "Blbej nápad."
Theureg a Elverin v noci ve hvozdu....
T:"jen tři tygrodlaci... dem na ně!"
Elverin a Theureg v očistci: "Blbej nápad."
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Poslední věty před smrtí
Jo, já mám taky jednu z dneška.
"Stůj, Pane, při mě, abych ve tvém jméně očistil toto místo zla!"
Nestál.
"Stůj, Pane, při mě, abych ve tvém jméně očistil toto místo zla!"
Nestál.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Poslední věty před smrtí
Ještě sem si vzpoměl na jednu moc pěknou větu před smrtí... a v nwn se to vlastně taky muže stát....
"Utíkejwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww..."
"Utíkejwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww..."
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.