Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Tak se mi blíží první 100% posádka a to na VK3601H a přemýšlím zda když ji pak hodím do toho sedmičkového středáku za ní, zda jí ty specializace zmizí, nebo zůstanou?
Tak hurá, už mám stoprocentní posádku u VKčka a schází 2k xp do tigera no a pak asi nějakej ten melounek peněz no plán je ještě expit VKčko, protože chci ještě toho sedmičkovího středáka a z něj na pantery.
Molly23 wrote:Tak se mi blíží první 100% posádka a to na VK3601H a přemýšlím zda když ji pak hodím do toho sedmičkového středáku za ní, zda jí ty specializace zmizí, nebo zůstanou?
Já si myslím, že ty specializace zůstanou, jen ta první vlastnost, ta základní se sníží. Ale kdoví no možná je to jinak
To chce zkusit a nebo mrknout na forum.
Jinak tiger asi fajn, jen to chce ho mít s tím lepším dělem, což asi chvílu potrvá.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
jako já mám na VKčku hodně slušné dělo a to jde hodin i na Tigera, takže dobrý. Ještě na VKčku budu expit motory, které jdou taky hodit na tigera. No s tou posádkou uvidíme, bude v tom VKčku jezdit ještě dlouho oba motory jsou za 29k xp, sedmičkový středák je za 21K xp a aby to bylo komplet tak 3800xp ještě takový hloupý dělo (houdnice )
Molly23 wrote:jako já mám na VKčku hodně slušné dělo a to jde hodin i na Tigera, takže dobrý. Ještě na VKčku budu expit motory, které jdou taky hodit na tigera. No s tou posádkou uvidíme, bude v tom VKčku jezdit ještě dlouho oba motory jsou za 29k xp, sedmičkový středák je za 21K xp a aby to bylo komplet tak 3800xp ještě takový hloupý dělo (houdnice )
Tak motory jsou třeba, páč tiger je oproti VK vcelku pomalý. Jinak na to dělo kašli. Je k ničemu, sice je i u tigra, ale lepší je používat klasické dělo z VK.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
A to si třeba nemyslím , protože mi to s tím sedmičkovým dělem jde mnohem líp a xpčka lítaj. Zkoušel jsem všechna děla až na tu nechutnou houfnici s nízkou penetrací. Přeci jen 132 penetrace a 220 poškození je pěkné a uberu tím slušně i nějakým těžákům. S tímhle dělem jsem začal ničit své první typy .
Molly23 wrote:A to si třeba nemyslím , protože mi to s tím sedmičkovým dělem jde mnohem líp a xpčka lítaj. Zkoušel jsem všechna děla až na tu nechutnou houfnici s nízkou penetrací. Přeci jen 132 penetrace a 220 poškození je pěkné a uberu tím slušně i nějakým těžákům. S tímhle dělem jsem začal ničit své první typy .
*zamrká* Já jako myslel, že je zbytečné dávat ty expy do té houfnice.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Molly23 wrote:A to si třeba nemyslím , protože mi to s tím sedmičkovým dělem jde mnohem líp a xpčka lítaj. Zkoušel jsem všechna děla až na tu nechutnou houfnici s nízkou penetrací. Přeci jen 132 penetrace a 220 poškození je pěkné a uberu tím slušně i nějakým těžákům. S tímhle dělem jsem začal ničit své první typy .
*zamrká* Já jako myslel, že je zbytečné dávat ty expy do té houfnice.
Aha, sorry, nějak mi to z tvého příspěvku nevyplinulo. Měl jsem dojem, že mluvíš o prvním dělu, které zminuji a říkám o něm že je i na tigerovi.
Jinak už mi stoupá efektivita, ony mi tu statistiku ničí počáteční bitvy , A-20, AMX 40 a AMX 12t hehe...
K tem presunum posadky......udelal jsem to...100 procent zustalo, akorad to ma cervenou barvu a cervena neni dobra tak nevim a pri mojom zpusobu hry to nepoznam