Prasokralik wrote:
podtemno vyhodilo do vzduchu hlavní těžařské město povrchu
to se vážně divíš, že se celej povrch nasral?
1. Nebyli jsme to mi, ale zaundaři a jejich osobníí GM, ovšem stejně jako museli Němci nést následky Adolfiho řádění, musíme přijmout i část zodpovědnosti i my.
2. Myslíš těžařskou osadu, být já gm nenechám to Zaundary udělat, že team rozhodl nechat zničit město drowům nejde na vrub těm, co zůstali. Několik individuí by něco takového bez rozsáhlého plánu, podpory NPC zvládnout němělo.
3. Ao, povrch se nasral, ted plýtvá ohromné prostředky na ochranu vchodů. Vůbec bych se nedivil, kdyby lidé v karathe a okolí vzhledem k objemu financované armády žili o vodě a vzduchu......
Ad Payne - už bylo uvedeno, naše GM nemá čas, my taky moc ne a je nás malo. Taky jsme nechtěli návrat do původního stavu ale jen uvolnění ještě jednoho vchodu. plány jsou sepsány, postupy navrženy, ale kyž uvážíš, že zatím všechny questy byly zaměřené jen na to, aby s námi NPC drowi vůbec jednali, akcpetovali nás jako vazaly..... tak je proggrese k našemu cíli v horizontu let. Do té doby by neškodilo uvolnit byt z komplikacemi třeba ještě jeden vchod.