Jo, to beru. Na druhou stranu ten stav netrvá tak dlouho, aby to bylo nehratelný. Vezmi si, že to zase rozeběhlo několik dalších věcí. Třeba zmiňovanou výpravu. Nebo příležitosti pro povrchňanský eviláky porůznu obchodovat a pašovat... navazovat kontakty. Zajímalo by mě, z jakého důvodu by tenhle krátkodobej stav měl být pro frakční svět likvidační?klobouk wrote:Já tu taky aktivně hraju a chci, aby můj názor byl zohledněn. A všechno po Tartenu byl krok zpátky. Frakční svět jsem bral jako jednu z hlavních výhod proti třeba Eq. Teď tu není a je to větší nuda.
Když tým nechá řešení jen na drowech, kteří dávají týmu za vinu výsledek situace + to, co říká Zachy o sigleplayeru, tak se to fakt nepohne. Nějak bych to prostě časem být týmem vyřešil zase zpátky ke starému stavu. Jakkoliv.
Frakcí je hodně. Šedí vlci, naše družinka, Morusáci a x dalších o kterejch nevím, páč nejsou vidět. Vždyť ten frakční boj může bejt i mezi takovýma frakcema, není to jen Povrch versus Podtemno.
Jinak řešení samozřejmě není jen na drowech, ale i na Povrchu.
My se nedostanem k železu a meteoru, oni ke kytičkám, no. Však se to spraví.