ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Miking
Poutník
Posts: 70
Joined: 20:10 03. May 2010

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Miking »

Bruciacullo wrote:Mám pro tebe odvážný návrh, zkoušel jsi.... neběhat? Protože ja tam zkoušel jít s neviditelným npc drowem a pokud nevystřeliš jak poplašena srna.. (což bys neměl když lezeš na povrch očekaval bych ostražitost) tak si jich musíš všimnout zavčas :ewink:
To je výzva! Zkusím to teda eště jednou. Včera stáli uplně až u schodků, a musel jsem se o ně otřít, jinak to nešlo. Samozdřejmě že jsem běžel co nejrychleji k prvnímu přechodu co sem uviděl.
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Bruciacullo »

Miking wrote:
Bruciacullo wrote:Mám pro tebe odvážný návrh, zkoušel jsi.... neběhat? Protože ja tam zkoušel jít s neviditelným npc drowem a pokud nevystřeliš jak poplašena srna.. (což bys neměl když lezeš na povrch očekaval bych ostražitost) tak si jich musíš všimnout zavčas :ewink:
To je výzva! Zkusím to teda eště jednou. Včera stáli uplně až u schodků, a musel jsem se o ně otřít, jinak to nešlo. Samozdřejmě že jsem běžel co nejrychleji k prvnímu přechodu co sem uviděl.
pokud je někdo předtím natáhne k přechodu není to chyba DM :)
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Prasokralik »

Koninho87 wrote:bez podtemna je to jedna velká nuda.
podtemno jako zmizelo jo?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Prasokralik »

Theogil I wrote:
J.F.Payne wrote:Pokud vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
Hodně ubohý. To už ti došli logické argumenty? :wink:
vždyť má naprstou pravdu, celá podstata téhle diskuze je "jsem cool drow a nemůžu jít vylootovat karathu, protože zlá GM mi v tom brání kvůli ňákýmu RP"
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Bruciacullo »

Prasokralik wrote:
Koninho87 wrote:bez podtemna je to jedna velká nuda.
podtemno jako zmizelo jo?
k tobě se to ještě nedoneslo? byly smazany všechny civilizací oplývající lokace drowove co ještě hraji živoři v tunelech a čekaji na smrt z rukou výprav za meteorem :mrgreen:
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Prasokralik »

davidsoft wrote:[quote="Shaman88"][quote="J.F.Payne"]Pokud vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
V těhle hrách není RP. Já nepsal že RP je zbytečné, psal jsem že IC vývoj světa vůbec nehledí na to že se jedná o hru a jak to hráče bude bavit, řeší jen to aby to bylo "historicky" správně.[/quote]V případě WoW není pravda, že by tam RP nebylo. Viz http://www.czechdream.cz/. V L2 se dřív RP také hrálo. (Mohu doložit několik tisíc screenshotů.)[/size]
//edit: Upřesnění formulace[/quote]
on měl na mysli standardní servery, ne tyhle rp pokusy

a proč to proboha píšeš polovičním písmem? já fakt tvému jednání málokdy rozumím
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Theogil I »

Prasokralik wrote:
Theogil I wrote:
J.F.Payne wrote:Pokud vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
Hodně ubohý. To už ti došli logické argumenty? :wink:
vždyť má naprstou pravdu, celá podstata téhle diskuze je "jsem cool drow a nemůžu jít vylootovat karathu, protože zlá GM mi v tom brání kvůli ňákýmu RP"
A včem konkrétně má pravdu? Kdo mu dal právo posílat někoho s jiným názorem hrát jiné hry? Kdo kde mluvil o tom, že kdokoli z podtemna nehraje či nechce hrát v rámci své postavy?
Například námitku napsal zprvu Miking, člověk který za mého působení v podtemnu hrál fenomenální RP s koboldem Frobem, takové RP o kterém se většině postav z povrchu může jen zdát, jak jsem nyní na povrchu poznal, takže odesílat ho jinam je opravdu přinejmenším hloupé.
Tak jinak, mě to třeba vadí, když mě a kohokoli jiného (jakožto dlouhohrajícího hráče a uživatele světa Thalie) posílá někdo hrát singlplayer či jiné hry jen proto, že považuji jeho názory za zcestné a nedokážu se s nimi ztotožnit. To potom klidně můžu napsat ať si jde hrát na jakýkoli HCRP svět a nechá nás se bavit a dýchat tak jako tomu bylo dávno před jeho bombastickým příchodem na Thalii. :wink:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Theogil I »

Prasokralik wrote:on měl na mysli standardní servery, ne tyhle rp pokusy

a proč to proboha píšeš polovičním písmem? já fakt tvému jednání málokdy rozumím
A co mají standardní servry výše zmíněných her společného s NWN? Nějaké logické srovnání? Já žádné nevidím.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by kucik »

Theogil I wrote:To potom klidně můžu napsat ať si jde hrát na jakýkoli HCRP svět a nechá nás se bavit a dýchat tak jako tomu bylo dávno před jeho bombastickým příchodem na Thalii. :wink:
Můžeš. V tom je celý ten vtip.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by KaTo »

Theogil I wrote:...Například námitku napsal zprvu Miking, člověk který za mého působení v podtemnu hrál fenomenální RP s koboldem Frobem, takové RP o kterém se většině postav z povrchu může jen zdát...
budu trochu OT, ale zvědavost mi nedá se nezeptat - Frobo byl ten kobold, co pokládal pasti pod Ivory "v esíčku" vedle cesty, takže všichni "běhači rovně" tam vybuchli/zmrzli/upíchali/pohořeli jako Rathovo alibi s vínem? :lol: Nebo to byl jinej podtemňanskej kobold? :cry:
//osobně jsem to považoval za výborný vtip :lol: :lol: :lol: , už protože ty pasti byly "low-lvl" a běhač musel fakt běžet, aby ho to zabilo, chodič se většinou zastavil na prvních "dvou" :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Prasokralik »

Theogil I wrote:
Prasokralik wrote:on měl na mysli standardní servery, ne tyhle rp pokusy

a proč to proboha píšeš polovičním písmem? já fakt tvému jednání málokdy rozumím
A co mají standardní servry výše zmíněných her společného s NWN? Nějaké logické srovnání? Já žádné nevidím.
creeping a možnost raidovat města/hrady opačné frakce/jiného clanu bez toho, aby se do toho montovaly zlí gm s ňákým rp

vlastně tu plakajícím podtemákům Jon jen ukázal cestu, kde by se jim žilo lépe

nikoho nevyhání, jen dal dobrou radu
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Krysak »

Prase a králiku, je dobře že tu přispíváš, díky takovým jako ty vím, že doktor Rath, Standa gross a jiná pakáž nikdy nevymřou;). jen škoda, že už jsi asi hodinu od tématu.
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Grin »

Ze tohle pise zrovna Prasokralik, krerej (pokud mne pamet naklame) je stalym stezovatelem, ze jeho postavy jsou hovna na botach gardistu. :D
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Bahnak »

Nerozumím už od začátku smyslu tohoto vlákna.
Pokud chci cokoliv změnit ve hře, řeším a měním to ve hře.
Pokud to nejde bez DM, domluvím se s DM na čase.

Krysáku, trpaslíci stojí někde tak že se kolem nich nedá projít? Jestli on to třeba nebude záměr. Dělali jste už kolem této věci něco s DM? Zatím mám pocit že jen naprázdno tlacháš tady ve vláknu. (+ tlachání v OOC vláknu na podtemnáckým foru)

Takže drahé přeživší drowata:
Řešte si problémy s podtemnem sami a netahejte do debaty povrchňany, jednak o celém dění ví kulové a opírají se o "něco z doslechu" a za druhý to sklouzává k vyzrazování IC informací OOC cestou, jak už tady napomínal Kucik. Připomínám že takové jednání není v souladu s pravidly Thalie a může být trestáno.

---

A ještě jedna věc pod čarou, házení špíny na mě či Zaundary je prostě jen kopání dítěte kolem sebe když mu došly argumenty, stěžovat si umí každý, řešit situaci už málokdo, natož dovést akci zdárně do konce.
Krysak wrote:1. Nebyli jsme to mi, ale zaundaři a jejich osobníí GM, ovšem stejně jako museli Němci nést následky Adolfiho řádění, musíme přijmout i část zodpovědnosti i my.
Tyhle rádoby ublížené teorie si nech prosím od cesty, už jen to že píšeš o něčem u čeho jsi sám nebyl a opíráš se o suchý z nosu mě uráží, kor když si mě a Zaundary takhle od pasu bereš nestydatě do huby. Bylo by spíše od věci opřít se o fakta a něco dělat než si tahat holuby z rukávu a nadávat na svět.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Post by Krysak »

Bahnak wrote: Tyhle rádoby ublížené teorie si nech prosím od cesty, už jen to že píšeš o něčem u čeho jsi sám nebyl a opíráš se o suchý z nosu mě uráží, kor když si mě a Zaundary takhle od pasu bereš nestydatě do huby. Bylo by spíše od věci opřít se o fakta a něco dělat než si tahat holuby z rukávu a nadávat na svět.
Tak je pravda, že náckové taky utekli do světa a nechali obyčejné lidi, aby si reparace vyžrali, jednoznačně simulace poválečného stavu s následky.
Vše HCRP, tak to má být.

Opakuji, ja nemám problém, já porjdu klidně 10x za sebou.....
Locked