World of Tanks
Re: World of Tanks
A to je dvojka, samozřejmě:)) S tou prachy lítají jako na běžícím pásu.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
POvězte mi tajemství té své dvojky? Co jste do ní narvaly? Co má za dělo? Díky.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Tajemství dvojky naší znát bys chtěl, mladý padawane?
Moc toho není:) má nejlepší vybavení své třídy, plus dokoupené doplňky - maskovací síť, vylepšený dosah radia, a jakýsi cosi, že se zmenšuje šance výbuchu.
Dále máme posádku na 100%, další 100% mají první specializace - rychlejší otáčení turetku mimo jiné, a 30% mají ještě další specializace, ty teprve expíme.
Výsledkem je náš malý ďábel, kterého prostě jedeme vždy. Velké tanky se mění, on zůstává. A protože to je malý tank, tak si dokáže vydělat slušné prachy, a opravy nic nestojí! Hrdiny sbíráme jak na běžícím pásu a posádka se už prohýbá pod tíhou metálů.
Moc toho není:) má nejlepší vybavení své třídy, plus dokoupené doplňky - maskovací síť, vylepšený dosah radia, a jakýsi cosi, že se zmenšuje šance výbuchu.
Dále máme posádku na 100%, další 100% mají první specializace - rychlejší otáčení turetku mimo jiné, a 30% mají ještě další specializace, ty teprve expíme.
Výsledkem je náš malý ďábel, kterého prostě jedeme vždy. Velké tanky se mění, on zůstává. A protože to je malý tank, tak si dokáže vydělat slušné prachy, a opravy nic nestojí! Hrdiny sbíráme jak na běžícím pásu a posádka se už prohýbá pod tíhou metálů.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
Mě ale asi nejvíce zajímá jaké dělo na něm máte
a to je asi jediná otázka na kterou jsem nedostal odpověd.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Až se lognu, tak ti povím přesně. Nestačí ti na to ale otevřít techtree němců a kouknout na dvojky? Pzkpf35t, to nejlepší dělo. Nerychlopalné.Molly23 wrote:Mě ale asi nejvíce zajímá jaké dělo na něm mátea to je asi jediná otázka na kterou jsem nedostal odpověd.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
Děkuji, tohle mi stačíBraenn wrote:Až se lognu, tak ti povím přesně. Nestačí ti na to ale otevřít techtree němců a kouknout na dvojky? Pzkpf35t, to nejlepší dělo. Nerychlopalné.Molly23 wrote:Mě ale asi nejvíce zajímá jaké dělo na něm mátea to je asi jediná otázka na kterou jsem nedostal odpověd.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Dělo 3,7 KwK 38 (t) L/47
26,25 ran/min
Poškození 40/40/45
Průbojnost 42/74/18 mm
Na našem tanku pak tedy průměrné poškození 30-50 s průměrnou průbojností 32-53mm
Tančík je krásně pancéřovaný, na svou třídu hodně pěkně, třeba věž-čelní 35mm pancíř je slušný.
Není to žádný extra dravec v rychlosti, BTčka ho hravě předjedou, ale my nepotřebujeme být rychlí.
Na svou třídu je to vlastně nechutný odstřelovač.
Zbytek tanku je jasně na max.
Doplňkové příslušenství:
Maskovací síť
Binonukleární dalekohled
Vylepšený pohon děla
Tříčlenná posádka, 100% výcvik, I.specializace již na 100%, II.specializace expíme
Dokupy specky dávají toto:
Ostříží zrak - zvyšuje dohled
Profesor - více expů pro zbytek posádky
Profík - zvyšuje rychlost otáčení tanku
Klidná jízda - zlepšuje palbu za jízdy
Prostorová představivost - zvětšuje dohled
Operátor - zlepšuje dosah rádia
Suma sumárum na svou třídu zabiják k pohledání. Jo a velitel Tanku aniž by jsme chtěli se jmenuje Johanes
26,25 ran/min
Poškození 40/40/45
Průbojnost 42/74/18 mm
Na našem tanku pak tedy průměrné poškození 30-50 s průměrnou průbojností 32-53mm
Tančík je krásně pancéřovaný, na svou třídu hodně pěkně, třeba věž-čelní 35mm pancíř je slušný.
Není to žádný extra dravec v rychlosti, BTčka ho hravě předjedou, ale my nepotřebujeme být rychlí.
Na svou třídu je to vlastně nechutný odstřelovač.
Zbytek tanku je jasně na max.
Doplňkové příslušenství:
Maskovací síť
Binonukleární dalekohled
Vylepšený pohon děla
Tříčlenná posádka, 100% výcvik, I.specializace již na 100%, II.specializace expíme
Dokupy specky dávají toto:
Ostříží zrak - zvyšuje dohled
Profesor - více expů pro zbytek posádky
Profík - zvyšuje rychlost otáčení tanku
Klidná jízda - zlepšuje palbu za jízdy
Prostorová představivost - zvětšuje dohled
Operátor - zlepšuje dosah rádia
Suma sumárum na svou třídu zabiják k pohledání. Jo a velitel Tanku aniž by jsme chtěli se jmenuje Johanes
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
LoL můj velitel Tigeru se jmenuje Bertram
...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Jinak Braenn jednou postovala obrázek na téma "jak to vypadá když hrajete s bandou blbů v teamu".
Mám teď fotku z druhé strany tábora, aneb jak to vypadá když vyhrajete v teamu bez jediné ztráty
PS: trochu mi toho druhého teamu bylo líto...
Mám teď fotku z druhé strany tábora, aneb jak to vypadá když vyhrajete v teamu bez jediné ztráty
PS: trochu mi toho druhého teamu bylo líto...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
No co, náš velitel dvoječky se jmenuje Johannes.Molly23 wrote:LoL můj velitel Tigeru se jmenuje Bertram...
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
a co je to za tank? Vypadá to na H35Diemo wrote:kvalitni maskovani
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Na H35 je nějak moc širokej... ale kdo ví, třeba je to von.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
To budou korályBahnak wrote:Na H35 je nějak moc širokej... ale kdo ví, třeba je to von.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Britové se připojují do bitvy! YES!!!
http://worldoftanks.eu/dcont/fb/imagesf ... /dcont/fb/
http://www.youtube.com/watch?v=JkoGLP-g ... r_embedded
http://worldoftanks.eu/dcont/fb/imagesf ... /dcont/fb/
http://www.youtube.com/watch?v=JkoGLP-g ... r_embedded
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
