Pravidla:
- Fantasy obrázky jsou preferované
- Steampunk etc. povolené

- Prosím neposílat rage/meme/jiné ptákoviny
- Extra body+ za NWN vztažené obrázky
- Každý komentář(spam) nechť je doplněn obrázkem
- Komentáře bez obrázků šup do Spamu
- Komentáře bez obrázků/porušující jiná pravidla budou bez milosti(a upozornění) mazány (Galli)
- Obrázky nejlépe hostovat mimo server např.: http://www.imagehosting.cz tenhle zvládá i relativní odkazy, takže nemusíte nic stahovat k sobě - zvládá obrázky do 15 MB což je i na hoooodně hi-res dílka, pokud nějaká někde najdete
A proč to máme dávat na ten imagehosting a ne přímo zde na forum?
- že je zbytečné zatěžovat server
- ten hosting umožňuje sdílet až 15MB velké kousky
- když pak chceš citovat někoho z minulé strany, aspoň se objeví "co" cituješ konkrétně
- ty náhledy jsou tak akorát "malé" že citování obrázků nebude zbytečně tapetovat
- dá se to pak citovat i mimo vlákno a každý vidí co se cituje
- a taky tím ulehčíš lidem co mají omezené stahování, jak už někdo nadával ve Spamu dřív - tyhle náhledy jsou maličké
- *další spousta důvodů á la Benjamin Buford "Bubba" Blue*
- ...
- ...
- ...
- ...
- ...
- a to bude asi tak všechno
...ale v podstatě to bude myslím jedno, jsem jsem si myslel, že to ulehčí život trochu