prasení a neznalost rp
Není to zbytečný? pak zas budou zbytečný umrtí až někoho přepadne únava v boji v plátovce.. a že se běhá když na postavu nikdo nevidí tak to ani nemá komu vadit ne?.. a i kdyby se povolilo zpomalování v plátovce tak budou všichni běhat v robě nebo v hadrech a zbroje budou brát jenom na boje
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Ale oni nebehaju ked ich nikto nevidi...o to tu vobec nejde...tu ide o to aby nebehali v okoli miest a priamo v mestach v plnej platovej s mecom a stitom v ruke...nabehnut rychlo do obchodu predat co som vylootil a zas bezat zabijat dal...a ani si nevsimnut okolie...a par takych tu je co ani nereaguju na okolite prostredie (teraz nemam na mysli pozdravenie alebo nieco take) 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Zrovna ty co tu nejvic oponujou jsem nevidel v jinym pohybu nez v behu.
@Lord_Berserk: Vazne? Me se teda nejak nestava, ze bych na ulici normalne vidal jak nekdo vyrazi z obchodu, sprintuje do dalsiho, dobehne na namesti, zprudka se otoci a bezi jinam, zastavi se, zase se rozbehne naplno jinym smerem ...atd. To mate v ty Plzni asi veselo.
Kolik ubehnes sprintem v kuse? Jestli nekolik mil tak smekam a jestli v plny platovce tak mas muj hlubokej obdiv.
@monstera: A prosimte jak dlouho takovej byk takhle bezi? To takhle sprintuje celej den?
Necekane jsem se neco nabehal s vystroji a se zbrani v ruce. A to byla prosim lehka moderni vybava a mela tak 10-15 kilo kdyz nemluvim o strepinovce. Takze vim, jak clovek asi vypada kdyz v tomhle neco ubehne a nebehate preci jen po rovince.
@Lord_Berserk: Vazne? Me se teda nejak nestava, ze bych na ulici normalne vidal jak nekdo vyrazi z obchodu, sprintuje do dalsiho, dobehne na namesti, zprudka se otoci a bezi jinam, zastavi se, zase se rozbehne naplno jinym smerem ...atd. To mate v ty Plzni asi veselo.
Kolik ubehnes sprintem v kuse? Jestli nekolik mil tak smekam a jestli v plny platovce tak mas muj hlubokej obdiv.
@monstera: A prosimte jak dlouho takovej byk takhle bezi? To takhle sprintuje celej den?
Necekane jsem se neco nabehal s vystroji a se zbrani v ruce. A to byla prosim lehka moderni vybava a mela tak 10-15 kilo kdyz nemluvim o strepinovce. Takze vim, jak clovek asi vypada kdyz v tomhle neco ubehne a nebehate preci jen po rovince.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Jo tak, no ale o tom mluvim.. kdyz nikdo není ve hře nebo na blízku proč by nemoch běhat, přece se nebude vláčet z Ivory do močálů hezky pešky když cestou nepotká jedinýho hráče, a když už jde tu cestu poněkolikrátý tak se asi moc přířodou kochat taky nemusí.. ale když proběhne postava se štítem a mečem v ruce po městě tak to se mi taky moc nelíbí
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Přidal bych se hlavně k tomu pobíhání po městě v plný zbroji. Docela bych se divil kdyby takový krajně podezřelí neznámí individuum (hrdinu) v zakrvácenejch hadrech a zasviněnym mečem v ruce stráže pustili do města, kor když k nim naběhne plnym sprintem
chodit po městě s mečem mi trochu připadá jako kdyby někdo dneska chodil s velkou pistolí v ruce.... V tom, že na sobě někdo normálně nosí brnění bych problém neviděl, pro wara je to tak nějak znak jeho profese.
Jop.. do toho magickeho batohu (100% redukcia vahy veci) sa da vsetko napchat nie? To je ultimativne riesenie na vsetky problemy sveta. Cela armada skretov by sa tam vosla a k nim este jeden ork. Jo a tiez tu chodia postavy co maju v inventari aj 6+ takych batohov... zamyslite sa trosku.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Zbytocne vraviet niekomu aby sa zamyslel....su ludia ktory nedodrzia nieco co nemaju pevne stanovene systemom a prasia kolko sa len da ci ich uz niekto vidi alebo nevidi....ale co s takymi? 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Jo a jeste k tomu zdraveni, ono asi nejde ani tak o znovupozdraveni ci jak to nazvat ale taky o reakci.Myslim si ze kazdy, ac chtic pozdravit ci ne reaguje(v realu) treba uz jenom tim ze se otoci, uslysi ci jinak zareaguje.Tak proc treba nenapsat neco v tom smeru jako :*otoci se, pokyne, nevnima, atd*Je tolika veci co dana postava muze citit...
Osobne si take myslim ze je dulezite misto a doba setkani.Na vsich ci osadach si lide odpovidaji na pozdravy i dnes.Kdyz nekoho nekdo potka v noci nebo na miste kde by nikoho necekal, tak proc by ho nemohl pozdravit ci odpovedet.
Sorrow
Osobne si take myslim ze je dulezite misto a doba setkani.Na vsich ci osadach si lide odpovidaji na pozdravy i dnes.Kdyz nekoho nekdo potka v noci nebo na miste kde by nikoho necekal, tak proc by ho nemohl pozdravit ci odpovedet.
Sorrow