Prisiel som na sposob ako trochu obmedzit metagame.
Ked sa stlaci klavesa "P" objavi sa vam zoznam hracov prave hrajucich. A ten zoznam by bol vlastne premazany. Takze by hrac nevedel kto za aku postavu prave logol do hry. Dalej si vsimnite ze hore chybaju ikonky na nahodenie party, opustenie party, prehodenie vodcu party a tell na dialku.
I nadalej sa da dat hracom parta, ale len ak budu v tej istej lokacii a budu sa navzajom vidiet. Tak si ju nahodia cez kruhove menu.
Nazory a pripomienky sem.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Ani mne sa to nepaci (sebakritika hehe), pretoze sa tym nic dokopy nevyriesi len sa trosicku skomplikuje metagame ako ho vsetci poznate typu:
-logne kamos do hry dam mu hned partu
-neviditelny pokec hracov po svete pricom kazdy je inde a krafti/looti...
-prave logol "meno" zlodej, budme ostrazity..
(to su len priklady)
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Ja by som bol vcelku aj za ale vidim tam jeden problem napr pri nastavovani odporu pri PvP suboji. Nevidis komu ho nastavujes a tak by sa mohlo stat ze ho nastavis aj svojim spolubojovnikom.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Ja bych radsi, kdyby se zakryla pri logovani do hry ta obrazovka, kde jsou napsany postavy, jejich povolani a levely. Zakazat tell mi prijde blby, protoze hraci si muzou OOC pokecat, aniz by rusili ostatni, nikdo to nevidi. Taky se obcas lognu do hry a pokecam si s nekym jen tak o tom, jak se ma, atd. Sice to do hry nepatri, kecat muzu na ICQ, ale nekdo treba ICQ ani nema a nebo ho nechytnu jinde, nez ve hre.
Ja z toho teda nadsenej nejsem.
1. Tellu mezi hracema co znam to nezabrani. /tp "pitomec" dovede napsat asi kazdej.
2. Podstatne to stizi moznost napsat neznamymu hraci *nekdo zaklepe* *mas pocit jako by te nekdo sledoval* *citis cizi ruku v kalhotech* ...
3. Na Thalii v soucasnosti nepotkam na ulici dost postav, abych se mohl na nejakou postavu doptat mezi nima.
Zakrejt levely pri loginu by bylo fajn. Klidne zakrejt vsechno protoze kdo je ve hre je videt stejne tak z webu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Omezeníčko je to dobré až .... no nejspíš to zas budu opakovat... takže by to bylo v reálu nejen omezení metagame ale taktéž omezení rp .. jak se říká, všechno má své klady a zápory
Boli by ste vsetci zato aby sa zakryl vypis hracov a ich levelov a povolani pri lognuti na server?
S tym dovodom ze je potrebny jeden systemovy update ktory ked sa raz zavedie uz nieje cesta spet ako vidiet vypis hracov?
(proste to znaci ze ked si ten update nainstalujete, tak na vsetkych serveroch na svete neuvidite vypis postav a ich lvl/povolanie)
A ten update ked sa da bude povinny
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...