2. Tywin (Děděk Lannister) mi přijde naprosto luxusní charakter pragmatického generála. Opravdu klobouk dolů před tímto mužem plným kladů a záporů, které ho činní dokonale živým.
3. Doufám, že má oblíbená Arya bude mit vice prostoru, scena z první serie, kdy se učí šermu je pro mne doposud jedna z nejsilnejsích vůbec, od té doby tu holku s vypoulenejma vočima rád sleduju.
4. Doufám, že Krasoň zhyne, měly by se vyrovnat smrti
5. Ta bitva je povedená, myslím že i tak protahli otevřenou ruku HBO parádně. Víc diváků určitě nezskají bitvou, ale myslím, ža jiach mají dost....... a nás si zase o trosku vice získali:).
6. Cersey - myslím, že je to super charakter, klasická postava, která mne v posledním díle zklamala svýcm chováním, sebevrařda by neodpovídala jejímu profilu, když bylo pod mestem 50 mil únikových tunelů.
jdu dělat:)