To jsou kulisy z vaty... i ve fantasy nejspis existují modelingové agentury.
To kopí bude taky nějaká napodobenina.
To jsou kulisy z vaty... i ve fantasy nejspis existují modelingové agentury.
Prasokralik wrote: by jí umrz zadek na tom sněhu
Schopenhauer měl pravdu, nemyslíte? Život bez bolesti nemá smysl.(Krátká pauza) Pánové, chci dát vašim životům smysl.Caehan wrote: To jsou kulisy z vaty... i ve fantasy nejspis existují modelingové agentury.
To kopí bude taky nějaká napodobenina.
Jsi nepoučitelný, proč to sem nedáš jako náhled jak chtěl Absint?J.F.Payne wrote:...