Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Prasokralik »

jojo, na druhou stranu věrně zpracovaná chun li by moc mužských diváků k filmu nepřitáhla
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Prasokralik »

Ono vůbec poslední dobou nějak boom filmů podle her, které kupodivu nevytváří Buwoll

Tekken se taky povedl
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by de Aers »

:mrgreen:
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Jachym »

Tak jsem viděl Game of trones 2/10 . Zaujal mne tam jeden příměr.
Někdy v sedmém dílu přišla před bohaté a vzkvétající město Qarth skupina Thraků. Nebylo jich nějak děsivě mooc , byli hladový a vyčerpaní , město by rozhodně nedobyli. Ve skupině byli hlavně ženy a děti a jen několik opravdu jen málo mužů asi tak 3-4 max 5 , co jsem tedy viděl já . Město je s nevolí přijalo , protože nějakému senátorovi se to hodilo do zamýšlených intrik.
Po té co se najedli a odpočinuli už měli tito nový tmavý spoluobčané Qarthu zálusk na zlaté a stříbrné poháry a příbory a usilovně je kradli, zřejmně z vděčnosti ze záchrany života. Po krátké době se ale začali podivně rozmnožovat , no asi bratanec zo S......... prijel z celou svou rodinou.
Místní rasisticky smýšlející občan Qurthu však provedl noční výpad a všechny Thraky ve velkým baráku zabil. Přepočítal se však neboť Thrakové se už stihnuli přemnožit . Pořádně sa naslopali a po draku upálili rasistického čaroděje, který je před tím chtěl dokonce uvrhnouti do okovů. Přepadli i senátora který jim zachránil život a chtěli ho okrást , ale když zjistili že nemá žádné velké bohatství udusili ho i s jeho náhodnou přítelkyní, zřejmně z vděčnosti že je nenechal zdechnout na poušti.
Pak vlítnuli přemnožení Thrakové do města a porádně těm gadžům vyrabovali baráky.
To bude zřejmně konec bohatého a vzkvétajícího města Czech-Qarth.

Ehm - vím že si dělám srandu , ale v zásadě to tak v tom seriálu je. Že by Da Vinciho kód ?
Menhiri Dierta
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Molly23 »

Nebeští jezdci, celkem kvalitní válečný film. Oproti knize, která je dle mě výborná, je tam spousta nesrovnalostí, od hlavních hrdinů, kteří jsou poupravení až po elementy děje, nicméně se ale stále drží knižní předlohy. A taky se mi moc líbí hudba: http://www.youtube.com/watch?v=SmxB2BwVufA

Image¨

EDIT: Na začátku filmu jsou hroby čs. letců. Nedalo mi to a koukl jsem se na ty, kteří jsou zřetelní. Třeba první čitelný hrob patří letci co zemřel na zápal plic, což nezní jako zrovna hrdinná smrt. Je možné, že si ho uhnal v letadle, jen je mi trošku divné, že nebyl přiřazen k žádné letce (ani výcvikové), byl ve 134. křídle (pod toto křídlo spadaly čs. letky), takže je otázka zda létal, nebo byl u pozemního personálu. Jedná se o rotmistra Jaroslava Loudu. Víc informací jsem o něm nevykoumal. Tímhle ovšem nechci hanit jeho službu, člověk musel mít koule na to aby tenkrát z protektorátu utekl, už jen to že nezůstal sedět doma a jel se zapojit do bojů, byt třeba ne přímo, mu slouží ke cti!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Jachym »

Válka je sviňa ať je to ve 20 stol nebo ve středověku. Umirání lidí, časté umirání lidí na nemoci je její průvodní jev . V I světové válce zemřelo více vojáků na pandemii Španělské chřipky než-li kůlkou. Film Nebeští jezdci je u mne vysoce hodnocen , viděl jsem jej jako mladý a ještě několikráte později - prostě klasika. 9 z 10 bodů.

Sháním na stažení film "Kdo když ne my " Doba Rudých brigád v Německu a v Itáili mne zajímá , pamatuju je jako dospívající dítě , Vlastně Carla Bruni se ocitla v Paříži po té co se její rodina odstěhovala z Itálie ze strachu z Italských Rudých brigád. Poradte kde to stahnout nebo kde se na to podívat.
Menhiri Dierta
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Molly23 »

Jachym wrote:Válka je sviňa ať je to ve 20 stol nebo ve středověku. Umirání lidí, časté umirání lidí na nemoci je její průvodní jev . V I světové válce zemřelo více vojáků na pandemii Španělské chřipky než-li kůlkou. Film Nebeští jezdci je u mne vysoce hodnocen , viděl jsem jej jako mladý a ještě několikráte později - prostě klasika. 9 z 10 bodů.

Sháním na stažení film "Kdo když ne my " Doba Rudých brigád v Německu a v Itáili mne zajímá , pamatuju je jako dospívající dítě , Vlastně Carla Bruni se ocitla v Paříži po té co se její rodina odstěhovala z Itálie ze strachu z Italských Rudých brigád. Poradte kde to stahnout nebo kde se na to podívat.
Jestlli jsi nečetl knihu tak doporučuju, je to mnohem mnohem lepší!!!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by KaTo »

Molly23 wrote:...
Knížka je khůůůl. Btw - k tomu zápalu plic - vypálené dýchací cesty z kyslíku, který z nutnosti lokali když létali ve vyšších výškách načal plíce hodně letcům.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Molly23 »

KaTo wrote:
Molly23 wrote:...
Knížka je khůůůl. Btw - k tomu zápalu plic - vypálené dýchací cesty z kyslíku, který z nutnosti lokali když létali ve vyšších výškách načal plíce hodně letcům.
Ajo, to je fakt.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by -darkvision- »

O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Molly23 »

Pohádka, Hollywood... už jsem to tu komentoval jednou. Je to film stejného ražení jako Pearl Harbor. Snůška nesmyslů co vypadá efektně vložená do skutečných reálií. Stačilo mi kouknout se na trailer a už jsem věděl, že ten film nestojí za shlédnutí.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by J.F.Payne »

Tak jsem shlédl dva filmy, po kterých už nic nebude jako dřív:

1) http://www.csfd.cz/film/99087-jdi-a-divej-se/

2) http://www.csfd.cz/film/96162-okupace-ve-26-obrazech/

Geniální díla.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by KaTo »

Taky jsem schlédl film, po kterém už starej Ridley nebude v mých očích jako dřív. Pokračování (teda dějově začátek) série vetřelců - film Prometheus. Pokud ho musíte vidět, vřele doporučuji neplatit, ale jen stáhnout (pokud vfilm nebude mít zisky, je vyšší šance, že podobnou prasečinu už na nás náročné diváky a fandy Alien série nebudou zkoušet). A i tak předem upozorňuji, že je to ztráta času. Tolik hloupostí, nelogičností až stupidity v jednom filmu, hrajícím si na "něco víc" jsem dlouho neviděl.

Slovy dvou recenzentů z CSFD, pod které se podepisuji: "Působivý sled místy až impozantních scén, které dohromady nedávají skoro vůbec smysl." + "...nám nezbude, než si na plnohodnotného Prométhea počkat do podzimu, kdy by mohl vyjít režisérský sestřih (po Království nebeském a Robinu Hoodovi začínám nabývat podezření, nejde-li tak trochu o součást promyšleného marketingu – vyvolat v divácích pocit, že bylo svébytné autorské dílo zprzněno zlými studiovými bossy a chtějí-li vidět původně zamýšlené film, musí utratit další peníze za digitální nosič...)."
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by de Aers »

Jo jo, je to tak. Víc se mi líbila Sněhurka a lovec.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by KaTo »

de Aers wrote:Jo jo, je to tak. Víc se mi líbila Sněhurka a lovec.
...a ruku na srdce, i ta byla nic-moc :wall: . Ale od ní jsem tak nějak nečekal...víc. Prostě další rádoby-fantazy nad pohádkovým motivem.
I když Theronka dostala ve Sněhurce lepší roli/prostor než v Prometheovi. Už jen protože přehrává na plný čáře výrazově "plochou" Stewartku (osobně jí říkám Schwarzenegger v kalhotkách (sukně Kirstie stejně moc nenosí :lol: :lol: :lol: ), obličejová mimika mi silně zavání příbuzností :lol: ).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Post Reply