To sa musia jedine ty hraci zamysliet ako to chcu hrat...
prasení a neznalost rp
No len ako zabranit konkretne tomu aby postavy neustale behali? Ja nasiel len system co znizuje rychlost pobybu podla zbroje a podla sily...ale konkretne nieco co by odstavilo beh len na nake kratkodobe pouzitie som nenasiel. A to je len systemove riesenie...
To sa musia jedine ty hraci zamysliet ako to chcu hrat...
To sa musia jedine ty hraci zamysliet ako to chcu hrat...
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Co se týče toho zpomalení v plátovej zbroji.. no nevim.
Myšlenka je to hezká, ale podle mě postava zpomalená zbrojí bude už tuplem běhat..
Jinak těm, co sem přešli z Equilibrie - tohle neni Equilibrie. Pokud chce někdo běhat - ať si běhá. Taky se mi to nelíbí, ale vyčítat mu to nechci.
Pokud postava běhá a vadí vám to, tak jí prostě ignorujte.
Myšlenka je to hezká, ale podle mě postava zpomalená zbrojí bude už tuplem běhat..
Jinak těm, co sem přešli z Equilibrie - tohle neni Equilibrie. Pokud chce někdo běhat - ať si běhá. Taky se mi to nelíbí, ale vyčítat mu to nechci.
Pokud postava běhá a vadí vám to, tak jí prostě ignorujte.
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
No tak anni nevvm kudy zaccit a jestli to ma mit nejaky smysl
:D:D mozna Jitka by mi mohola podporit. Kdo zvas nekdy tahl dvourucak? nebo drzel aspon poradnej obycejnej jednorucack? Ayb tto nebyyli jen mece..kdo zvas uz nes na rameni 2 - 2,5 metrovej klacek? Rekne me tim treba prochazka na 40 Km denne. Rekl bych ze asi jednna vyjimka a nemyslim tim sebe *pouusmeje se pr osebe* tohle neni zadna drevarna ani nic podobne nahrazzenyho. Nekolik malo lidi znam co se temahle vecma ohani a ttrennuji celkem cassto a nejen fyzicku *zasmeje se podrruhy i s vedomim, zee ostatnim nic nedochazi* jen bych chtel udelat takovou drobnou vec, detail, ktetry kazdy opomiji. dnes je 21. stol. tehda bylo mezi 11 - 16 stol. krapet jina doba.
btw, proc si valecnincka povolani dava body do vycviku a sily? proc trebsa ozeli nejakou tu poctarskou innteligenci nebo soustrerdeni se? Nene, nebudu vubec pokracoovat, mmyslim, ze jsem naznacil dost....
Pokud jde o server, tak je to fanttasi RP blabla... takze nevim jestli je vetsi blbost vvidet behajiciho valecnika v plpnyy platovy, nebo skreta ci orka
:D:D:D koncim dal se vyjadrovat nema smysl. Bud budeme hrat The sims (vymyslet dalsi systemy - chudaci celej team) nebo se kazdy hrac krapet zamysli sam nad seboou.
*uchychne se napossled a mizi nekde vv dali*
btw, proc si valecnincka povolani dava body do vycviku a sily? proc trebsa ozeli nejakou tu poctarskou innteligenci nebo soustrerdeni se? Nene, nebudu vubec pokracoovat, mmyslim, ze jsem naznacil dost....
Pokud jde o server, tak je to fanttasi RP blabla... takze nevim jestli je vetsi blbost vvidet behajiciho valecnika v plpnyy platovy, nebo skreta ci orka
*uchychne se napossled a mizi nekde vv dali*
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
@Kiri : Kamos chodi na serm, takze som mal moznost drzat v rukach obojrucny mec, jednorucny mec a tiez som mal oblecenu kruzkovu koselu.
Takze viem aku to ma vahu a ze to nieje sranda a treba sa o tie veci starat.
Takze viem aku to ma vahu a ze to nieje sranda a treba sa o tie veci starat.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Asi mate pravdu. Kdyz si nekdo chce behat, tak at beha. Ja si z ty postavy budu delat srandu. Podle me to vypada komicky, kdyz dustojnej mag beha jak trotl sem a tam. Ale co. Kazdyho vec.
Mimochodem znam postavy, co neudelaj rychlejsi krok ani kdyz jim jde o kejhak proste proto, ze hrajou takovy fyzicky dispozice.
Mimochodem znam postavy, co neudelaj rychlejsi krok ani kdyz jim jde o kejhak proste proto, ze hrajou takovy fyzicky dispozice.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Tahal sem i dvojrucak, ktory vykoval moj kamos kovar, tahal sem i jednorucak aj dalsie zbrane pripadne brnenia ktore vyhotovil...myslim ze ale o toto tu nejde...ale ocividne nema zmysel to dalej riesit....holt niektori budu hrat pekne RP a bude im proste blbe neustale behat (pripadne robit ine ne RP veci) a inym je to jedno...ale mozno sa nad tym aspon zamyslia po precitani tejto debaty......
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Nie...to sa tu chces "tahat" za slovicka?...mal som prilezitost si kazdu z nich vyskusat.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Tak dufam ze si aspon vyhral 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Mno, tak ještě jednou.... myslím že smyslem debaty o běhání není omezování hráčů, kteří by chtěli běhat. Jde tu jen o kompromis. Samozřejmě že je blbost běhat celý den, ale každý z nás má tu svou pravdu, podle toho jak vnímá hru. Kompromis se týká toho aby hráči nepoletovali po městě jak splašený. Nejde jen o to že tím někoho můžou štvát, ale jde i o to že tohle je rp server a když nebudu brát v potaz běhání ve zbroji, tak se vlastně ten hráč ochuzuje o zážitek a o rp s jinými hráči ( pro některé hráčmi--- snad to píšu dobře
) Co takhle se domluvit na tom že ve městě a o lokaci dal od města se běhat nebude bez důvodů a zbytek nechat na individálním pocitu? Hmm? co vy na to? Docela bych byl rád kdyby se k tomu vyjádřili hráči kteří s běháním souhlasí a nevadí jim. // jen malá v suvka, bylo by dobré to dodržovat i ve 3 ráno z důvodu že si na to pak hráč zvykne a nakonec mu to nepřijde tak pomalé... atd... atd...