World of Tanks
Re: World of Tanks
Klasické situace z WoT
Dost mě to pobavilo.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Z polského fora
Taky povedené.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Tak jelikož je ted nový patch a ten vcelku rozhodil mody.
Tak zde je mod na zaměřovač
http://leteckaposta.cz/676871812
Ukazuje čas nabíjení, má lepší vzhled a u AMX ukazuje kolik je nábojů v bubínkovém zásobníku.
Tak zde je mod na zaměřovač
http://leteckaposta.cz/676871812
Ukazuje čas nabíjení, má lepší vzhled a u AMX ukazuje kolik je nábojů v bubínkovém zásobníku.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Začínám ten patch nenávidět, jak rozhodili mise!
Ale pobavili mě, protože když jsem dnes sólovala za našeho dvojkového ďábla, a to jako že hodně sólo, tak naštvaný soupeř dokonce napsal, že mě jako nahlásil. Prej cheatujem či co

Ale pobavili mě, protože když jsem dnes sólovala za našeho dvojkového ďábla, a to jako že hodně sólo, tak naštvaný soupeř dokonce napsal, že mě jako nahlásil. Prej cheatujem či co
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: World of Tanks
To máš jako s velmi pokročilou technologií nerozpoznatelnou od magie. Někdo je prostě tak dobrý, že to vypadá jak cheat 
Re: World of Tanks
Já jednou oneshotnul Vk 3001P s Tigerem na velkou vzdálenost a zaměřovač hlásil průměrnou šanci průstřelu. Hned jsem taky cheatoval... rána za 750
... no co bedýnka s municí.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Přesně to samé se stalo i mně, bohužel obráceně a taky jsem se dost divil, když mi z ani neškrábnutého tanku zbyl po jednom výstřelu jen doutnající škvarek. Není to tak obvyklé, ale holt stává se to (štěstí, že vím, že v té době jsi ještě žádného Tigra nemělMolly23 wrote:Já jednou oneshotnul Vk 3001P s Tigerem na velkou vzdálenost a zaměřovač hlásil průměrnou šanci průstřelu. Hned jsem taky cheatoval... rána za 750... no co bedýnka s municí.
A tady pár pravdivých příběhů ze života tankových a dělostřeleckých osádek (World of Tanks a GMod machinima).
Bounced Off!
Credit to Team (A SU-14 story)
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: World of Tanks
Teda povím vám, od té doby co platím se SU-100 tisícovku za jeden náboj tak je to peklo
!!! Ale už se pomalu a jistě řítím na Königstigera!!!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Hahaha, úžasné video s BTčkem
prej s tím někdo skočil 40 metrů!!! (a pak to asi hnedka táhli do dílny)
http://www.youtube.com/watch?v=6k9gZPk3Tvk
http://www.youtube.com/watch?v=6k9gZPk3Tvk
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
A co říkáte na ty nové mody? Útok x obrana, vzájemná bitva?
Dle mě je to vcelku fajn oživení, ikdyž mi příjde že hodně hráčů je zmatených. Tím líp pro ty co to znají
.
Jinak zkouším ted T28-prototyp, sranda jet do bitvy a jen vidět jak ten tank každý předjíždí a mizí v dáli, lemra pomalá.
Ale jinak je to vcelku schopný tank, uvidím po více bitvách.
Dle mě je to vcelku fajn oživení, ikdyž mi příjde že hodně hráčů je zmatených. Tím líp pro ty co to znají
Jinak zkouším ted T28-prototyp, sranda jet do bitvy a jen vidět jak ten tank každý předjíždí a mizí v dáli, lemra pomalá.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Zkušenosti s novými mody jsou všelijaké. Spousta hráčů to neumí, ale když hrajeme s klanem roty tak je to jiné kafe a baví mě to. Pamatuji si když jsme dostali za úkol bránit základnu a místo toho, aby jsme bránili mi a oni útočili, to vypadalo naopak
, všichni jsme se plnou rychlostí rozjeli na protivníka a ten se chudák nevěděl kde schovat (používali jsme ve čtyřkové rotě i dvojkové a jedničkové tanky, bylo nás dost). U vzájemné bitvy nám to tolik nefunguje, ale u standartky zas jo. Po chvíli ale všechny ostatní roty již znají naši taktiku a tak to není tak snadné, navíc souhru kazí lidi co nejsou na TS! Nejhorší případ byl, když jsme se posledního grillíka rozhodli rozjezdit a jeden co nebyl na TS neslyšel rozkaz k zastavení palby a grilla sestřelil. Taktita spálené země a jedné cesty (běžně se tomu říká RUSH) se nám osvědčila pro čtyřkové a šestkové roty, víc jsme zatím nezkoušeli 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Tak v tom útok x obrana, je občas si najet na lepší pozici.
Já třeba s IS-7 měl bránit (zelená) a vyjel jsem nalevo od pozice "1" směrem ke kopci jak je ten hrad a pak nahoru na něj a z boku jsem mohl krásně ostřelovat Mause, IS-7 a dva Jagdtigery. Síce jsem zabil jen Mause, ale i tak je to dost zpomalilo a díky tomu oni nevyjeli na kopec z kterého by nás mohli ostřelovat
. Nakonec hezky vítězství s výdělkem přes 55k stříbrných a to ikdyž jsem umřel. 
Já třeba s IS-7 měl bránit (zelená) a vyjel jsem nalevo od pozice "1" směrem ke kopci jak je ten hrad a pak nahoru na něj a z boku jsem mohl krásně ostřelovat Mause, IS-7 a dva Jagdtigery. Síce jsem zabil jen Mause, ale i tak je to dost zpomalilo a díky tomu oni nevyjeli na kopec z kterého by nás mohli ostřelovat
- Attachments
-
- erlenberg_assault.jpg (49.5 KiB) Viewed 4214 times
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Na nějaké akci předváděli co s jakym tankem svedou a zkoušeli právě i skákat. Merkavy například neměly problém skočit i z docela velké výšky (2m jestli se nepletu). Když to zkoušeli s Abramsem, tak jim to zarazilo věž do podvozkuMolly23 wrote:Hahaha, úžasné video s BTčkemprej s tím někdo skočil 40 metrů!!! (a pak to asi hnedka táhli do dílny)
http://www.youtube.com/watch?v=6k9gZPk3Tvk
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: World of Tanks
z vejšky pěkný, ale představ si tank co letí 40 metrů na délku!!! Prý se jednalo o rekord, ale běžně prý skákali 20 metrů.kucik wrote:Na nějaké akci předváděli co s jakym tankem svedou a zkoušeli právě i skákat. Merkavy například neměly problém skočit i z docela velké výšky (2m jestli se nepletu). Když to zkoušeli s Abramsem, tak jim to zarazilo věž do podvozkuMolly23 wrote:Hahaha, úžasné video s BTčkemprej s tím někdo skočil 40 metrů!!! (a pak to asi hnedka táhli do dílny)
http://www.youtube.com/watch?v=6k9gZPk3Tvk
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Rozhodně fajn zpestření. Ze začátku sice trochu nezvyk (stalo se mi, že když jsem uslyšel varovný signál o zabírání základny, tak jsem vyjížděl na místo, kde se obvykle nachází, než jsem si všimnul, že na mapě je jen jedna uprostřed, společná pro všechny) a jak píšeš zmatky, (co jsem viděl, dost hráčů si pletlo obranu s útokem), ale jinak je to obohacení celé hry o nové postupy a taktiky.-RoF- wrote:A co říkáte na ty nové mody? Útok x obrana, vzájemná bitva?
Dle mě je to vcelku fajn oživení, ikdyž mi příjde že hodně hráčů je zmatených. Tím líp pro ty co to znají.
Mno, já se trochu děsím toho až přejdu na klasické T28. Oproti mému T25 AT (který dokáže předstihnout i Typ59), je to vyloženě šnek (po těžkém zranění). Koupím ho ale tak jako tak, už si na něj brousím zuby pěkně dlouho. Bude to v podstatě můj první stroj osmé třídy (dal jsem mu dokonce přednost před VK4502A, který mi už delší dobu svítí v nabídce jako vynaleznutý, ale pořád se mi za něj nějak nechce utrácet).-RoF- wrote:Jinak zkouším ted T28-prototyp, sranda jet do bitvy a jen vidět jak ten tank každý předjíždí a mizí v dáli, lemra pomalá.Ale jinak je to vcelku schopný tank, uvidím po více bitvách.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).