Na jakých PC hrách ujíždíte?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Čekám až vyjde toto - vypadá to hodně hustě.
https://www.youtube.com/watch?v=SS4r9Fq3beU
https://www.youtube.com/watch?v=SS4r9Fq3beU
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Musíte ty odkazy tak prasit? Jak má někdo poznat, co se za tím odkazem skrývá?
Dělá se to takhle:
Co je na tom nepochopitelného?
Jagged Alliance Online
Dělá se to takhle:
Code: Select all
[url=adresa]text, na který se klikne[/url]Jagged Alliance Online
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tribes:Ascend,neuvěřitelně chytlavá, pekelně rychlá (díky "lyžím" a jetpacku) online střílečka s mikrotransakčním modelem podobným League of Legends. A je to zadarmo. Když by někdo měl zájem, jsem ve hře pod nickem Alesh91 (na steamu Alesh)
Last edited by G-ladiator on 21:07 28. Jun 2012, edited 1 time in total.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Vypadá to... zajímavě. Možná to testnu, ale teď doháním jiné herní resty (AC, ME, aj.)
.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
DotA 2 
Kuk !
[A]lliance !
[A]lliance !
Kdo se loví ? Predyyyyyk
Já chci kamenku! Bez kamenky tam nejdu!
Tak holt někomu nadělí bůh do hlavy mozek a někomu tam nadělí koňskou m***u
Vypadám jak kdybych vylezl ze světa Monzunů
Mám to zawardit?
by Krocák
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
DOTA, HON, Civilization IV atd

Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak si zase pujdu zablbnout hehe...
Trine2
Trine2
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Mass Effect... muhaha... vím, že na konci bude zklamání (ale mám DLC rozšiřující konec, tak třeba to nebude až taková podpásovka)... nicméně mě aktuálně baví kosit husky mojí biotickou pěstí (aneb adept vám sere na omniblade) 
.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
To DLC prý pomáhá značně, zatím jsem to nezkoušel, čekám na zbytek DLC 
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Myslel jsem tím DLC, co plánují vydat v následujících měsících a letech 
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Uá, proč jsi mi to udělal? Teď nemám na nic jinýho čas, než huntit XP, abych mohla koupit infiltratora!G-ladiator wrote:Tribes:Ascend,neuvěřitelně chytlavá, pekelně rychlá (díky "lyžím" a jetpacku) online střílečka s mikrotransakčním modelem podobným League of Legends. A je to zadarmo. Když by někdo měl zájem, jsem ve hře pod nickem Alesh91 (na steamu Alesh)
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Muhaha!Maya wrote:Uá, proč jsi mi to udělal? Teď nemám na nic jinýho čas, než huntit XP, abych mohla koupit infiltratora!G-ladiator wrote:Tribes:Ascend,neuvěřitelně chytlavá, pekelně rychlá (díky "lyžím" a jetpacku) online střílečka s mikrotransakčním modelem podobným League of Legends. A je to zadarmo. Když by někdo měl zájem, jsem ve hře pod nickem Alesh91 (na steamu Alesh)
EDIT: Jinak doporučuju do toho vrazit těch nějakých 10 dolarů, nebo kolik stojí ten Starter Pack (já ho koupil na steamu v akci), protože to mimo jiné dá doživotní 50% boost k XP
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Mass Effect - dohráno. Konec byl náhodou docela zajímavý, dovysvětlení bylo ale asi zásadní, bez něj si to nedovedu představit. Zbytek asi hodím spoilerově v černé dále, aby to případní zájemci nečetli příliš brzo
SPOILERoidní komentář:
Takže prvně k DLC - to zdá se upravuje trošku více to finále. Je jasně daný povel k odletu flotil (a proto je Normandy na cestě kamsi - prý původně nebylo vysvětleno). Je přidán i docela dobrý komentář co a jak bylo dál. Podle některých diskuzí je sice celé setkání s Catalystem jen poslední Harbingerům indoktrinační trik, ale to dovysvětlení to docela vyvrací a prostě "důvěřuji vypravěči", že to tak je. Osobně jsem zvažoval možnost ovládnout Reapery anebo Syntézu. Nakonec jsem zvolil sloučení organiků a syntetiků a spokojenost, řekl bych. Není to kdo ví jaké zklamání (i když je fakt, že jsem byl připraven na jisté zklamání už předem). Jediná drobnost, která mi chybí, je něco jako bylo v Jade Empire - seznam společníků a jejich další osud. Nicméně i nějak zkousnu tu kratší poetičtější obecnou verzi o tom, co bylo dál s galaxií.Přecijen si nebudeme lhát, Mass Effect dával iluzi volby, ale vždy to bylo dost omezené a chtě nechtě, ať se v jedničce stalo takřka cokoliv, tak vesměs dvojka vypadala vždy dost stejně. Trojka taky navazuje minimálně, jediný průser je, že u konce lidi čekali, že se ty volby všechny zúročí. Osobně jsem doufal v ženskou rvačku mezi Ashley a Mirandou aneb "Shepard je můj".
.

SPOILERoidní komentář:
Takže prvně k DLC - to zdá se upravuje trošku více to finále. Je jasně daný povel k odletu flotil (a proto je Normandy na cestě kamsi - prý původně nebylo vysvětleno). Je přidán i docela dobrý komentář co a jak bylo dál. Podle některých diskuzí je sice celé setkání s Catalystem jen poslední Harbingerům indoktrinační trik, ale to dovysvětlení to docela vyvrací a prostě "důvěřuji vypravěči", že to tak je. Osobně jsem zvažoval možnost ovládnout Reapery anebo Syntézu. Nakonec jsem zvolil sloučení organiků a syntetiků a spokojenost, řekl bych. Není to kdo ví jaké zklamání (i když je fakt, že jsem byl připraven na jisté zklamání už předem). Jediná drobnost, která mi chybí, je něco jako bylo v Jade Empire - seznam společníků a jejich další osud. Nicméně i nějak zkousnu tu kratší poetičtější obecnou verzi o tom, co bylo dál s galaxií.Přecijen si nebudeme lhát, Mass Effect dával iluzi volby, ale vždy to bylo dost omezené a chtě nechtě, ať se v jedničce stalo takřka cokoliv, tak vesměs dvojka vypadala vždy dost stejně. Trojka taky navazuje minimálně, jediný průser je, že u konce lidi čekali, že se ty volby všechny zúročí. Osobně jsem doufal v ženskou rvačku mezi Ashley a Mirandou aneb "Shepard je můj".
.