V desti a bource se ti do hospody nechce...Braenn wrote:V tomhle co chvíli bouřkovém počasí? Ani ne:)J.F.Payne wrote:Hele, co takhle teoreticky dneska na Hradby? Šel by někdo?
Ale dokopej se a pojeď s nama na Kokořínsko. Třeba jen na den dva
V desti a bource se ti ven pod stan chce ...
To mi hlava nebere