Absinthorix wrote:Detect life pokřik, a shitstorm na tvoji hlavu
spíš bych řekl sám se schvoat, počkat než mu ta kravina za pár vteřin vyprchá a pak ho ostřelovat s shadow warriorem ze sneak stromu každý zásah 6xdmg daedrického luku, nevydrží víc jak pár vteřin
A nebo kašlat na Detect a udělat přímo Shitstorm of epic proportions: STRUN BAH QO a prostě si počkat, až se někde za kamenem kam čirou náhodou sjede pár blesků vykutálí zuhelnatělá mrtvolka
Zrovna tenhle pokřik jsem nikdy s mákem nepoužil, protože jako první to odnesla Lydie a pak teprve zbytek, ale s plechovkou se na to těším u plecháče doprovod alias klamný cíl nemám
Taky jsem přestal používat podržtašku a generátor home-made jídla ve chvíli, kdy jsem nepotřeboval zlatky a tudíž nemusel nosit všechny ty krámy do města.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo Pain is temporary. Victory is forever.
zachy wrote:Nevšiml jsem si, že by to bugovalo. Asi jsi měl nižší verzi hry.
The Shadow Warrior perk conflicts with Shadowcloak of Nocturnal. With Shadowcloak of Nocturnal active, crouching when enemies see you will cause both Shadowcloak of Nocturnal and Shadow Warrior to activate, but when Shadow Warrior wears off, it erroneously removes both invisibility effects.
wiki
schválně jsem si to ověřoval ve hře
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo Pain is temporary. Victory is forever.
Mimochodem četl někdo Woodcutter´s Wife a cabin in the woods? Nevíte jestli tam někde opravdu takový strašidelný srub není? Od chvíle co jsem ty knížky přečetl tu kabinu hledám po celém skyrimu
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo Pain is temporary. Victory is forever.
Mas pravdu, mas to moc pekny, nejlepsi jaky jsem kdy videl....az ted mi doslo jak jsem zaostaly a nejspis i uchylny, protoze se mi libi hezky holky. Citim se provinile a malickaty vedle tak uzasne osoby jako jsi ty Prasokraliku. Ta tvoje nadliska pravda zari jak majak v tomto svete plny uchylaku jako jsem doposud byval ja.
Attachments
WIPED MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže! Rodwen - divoká elfka, druidka
Nojo každý hraje rpgčka z jiného důvodu, já hraju skyrim abych si užil atmosféru, příběh a herní rasy tak jak jsou koncipované, někdo si holt stáhne retexturu na plátové bikiny a polonahé prsatice a hraje to aby jim mohl koukat na pozadí
každému co jeho jest
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo Pain is temporary. Victory is forever.