Diablo III

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Diablo III

Post by KaTo »

Mnoo...přecenil jsi mě, prasokraliku! :twisted:
Inferno 2 akt - Wizna (lvl 60)
Inferno 1 akt - DH (lvl 60)
Peklo 2 akt - WD (lvl 51+)
...ále kdyby se mnou chtěl někdo dohrát to peklo, nezlobil bych se, ten WD je na single v hellu nějaký...rozbitý :lol: :lol: :lol: , zlatá wizna :lol: .
(nebo si budu muset pročíst nestandartní skilly a runy a najít novou strategii :biggrin: :biggrin: )
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Diablo III

Post by Desmond »

Dávaj se už dohromady nějaký klany, jako tomu bylo zvykem u jedničky a dvojky?
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Diablo III

Post by KaTo »

Jsi se vzbudil pozdě - většina klanů pomalu s Diablem končí, díky strategii Blizzen - "play to free (after pay fee), pay to win". Inferno (poslední "kolo") je nehratelné bez brutální výbavy, která je běžnému smrtelníku nedostupná, ale jako napotvoru a čistě náááhodou se dá koupit za real prachy :wink: :lol: v aukci (kde samozřejmně ownují čínští farmáři a jejich ceny).
Navíc Blizzny každým "větším" patchem mění strategii "easy killing mobs", takže co patch, to nové pořízení výbavy, pokud se chceš udržet na "topce" a lehce farmit.
Last edited by KaTo on 13:16 09. Jul 2012, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Diablo III

Post by Desmond »

Takže žádný řezání a sbírání uší v PvP?
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Diablo III

Post by KaTo »

Desmond wrote:Takže žádný řezání a sbírání uší v PvP?
Aha, ty jsi si o Diablu ještě nic nezjišťoval :twisted: :lol: :lol: . To řeknu rovnou... :twisted:
Protože v tom případě odpověď zní - v současné verzi Diabla 3 není PvP systém implementován :mrgreen: . Možná...snad...jednou...někdy...nějakým patchem. Jak se v poslední době říká mezi IT svoločí vydávající neodladěné betaverze her "It will be soon in one of next patch. Blizzna TM".
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Diablo III

Post by Prasokralik »

ále pindáš voloviny, já si s mniškou povodím všechno, pokud teda nelognu někam k lamě co hraje wiznu, neumí to ale je v části kam se mám já dostat o 5 levelů vejš (tak mě napadá možná jsem nám tehdy zatopil oběma protože díky mému přilognutí do tvé hry kato byl belial 2x silnější :P ) a nebo tam neběhá 3,14čus nesmrtelnej tyrael a nehealuje vampiric moby

s koupí adekvátních itemů na aukci jsem nikdy neměl problém, ale možná je jen výbava pro mnichy a barbary prostě levnější než pro ty tvoje glass kanóny :P

s pvp, jo slibujou slibujou, prý tři měsíce po vydání ale zatím prd
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Diablo III

Post by KaTo »

Prasokralik wrote:...
Já se nebavím o "easy módu 1-2-3" Blizznami zvanými Normal-Nightmare-Hell obtížnost (co jsme hráli spolu :P :lol: :lol: a jo máš pravdu, Belial je ve vícečlenné partě silnější...ale taky sme ho udolali :lol: :lol: ). Bavím se o výbavě (IG lvl předmětů 63) pro Inferno akt 2+ (jednička je šoulačka březovým hájkem, kde si vystačíš s tím co ti "popadalo" z hellu - aspoň mě to stačilo). Ovšem dvojka akt je po jedničce neuvěřitelný nářez. Běžný creep neřeším, to je prostě něco co se plete pod nohy, ale co řeším jsou šampóni a elasťáci. Pro cassul hráče bez nikdy nepadající výbavy obsahující (base stat 200 povolání+)/vit 100+/all ele resist/armor/crit chance/crit dmg je to agonie. S touto výbavou je to trochu pozornosti zasluhující "easy mód 4".
Není třeba řešit build. Protože ten je prostě daný. Funkční jsou 1-4 na každé povolání (zatímco easy mody 1-2-3 se dali dohrát skoro s jakýmkoli buildem). Vesměs podobné. Nuda, nuda šeď, šeď. Jo a žádné PvP :mrgreen: .
Důkaz (aspoň pro mě), že je vše jen o výbavě - s Wiznou která má (díky klice na nákup v AH) nadstandartní weapku a "lepší" výbavu si dám Butchera s prstem v nose (přiznám, nebylo to napoprvý, ale asi na 4-5 pokus :lol: ), zatímco Hunterka s cca 3/4 DPS zbraní a asi poloviční celkovou DMG ho nedá ani pod polovinu HP :wall: ...přičemž obě povolání jsou si "podobný". Prostě na skill/build se neklade důraz, vše je jen o nahuntění výbavy (která nepadá) nebo o nákupu na AH. Kde to "ownují" přeprodávači a farmáři, podle kuloárních zpráv hlavně ti z Číny, včetně gold BOTů zvyšujících pomalu inflaci. Ááále třeba se jen pletu. Prostě, kdo chce na Inferno dohrát Diablo - hodiny/dny/týdny farmení nebo nákup za real prachy. A na to jim Kefalín co? Na to jim Kefalín kálí pes! :mrgreen: .
P.S.
Ale jinak kdyby se mě kdokoli ptal, tak Diablo rozhodně doporučuju k "zahrání" si. Ale ten šmrnc, co měla dvojka (hlavně po vydání datadisku LoD), tu prostě trojka nemá...mno...nebo já ho nevidím.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Darius
Poutník
Posts: 88
Joined: 02:14 29. May 2010

Re: Diablo III

Post by Darius »

Dohráno na Monster level 10 na Hardcore inferno za wizzardku a odinstalováno....Uplně easy vod tý doby co tam nacpali patche....'Ale už nikdá víc...tlouct diabla ve 4 lidech pomalu hodinu je šílený...Teď se snažím rozjet Path of exile...mnohem lepší jak D3 hlavně po skolovém stromu. Doporučuju mrknout.
Last edited by Darius on 18:42 20. Sep 2013, edited 1 time in total.
Never be ashamed of a scar.It simply means you were stronger than whatever tried to hurt you - Unknown
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: Diablo III

Post by Firefox_ »

Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Post Reply