Jinak super sraz. Rád sem vás všechny poznal.. černý huby, Theogila atd..
no prostě super
PS: Bylo mi celej den blbě!

tak to si urcite nebyl samsteel_martin wrote:PS: Bylo mi celej den blbě!
Ja taky.Jonny wrote:A sem rád, že se ten foťák dostal zpátky do rukou majitele...