Já bych to nějak "svrchovaně" neřešil, neomezoval. Pokud se na to zbytečně nezaměřuju, tak mi je úplně šumák, jestli si někdo pobíhá po louce, nebo ne. Jakožto postava na to třeba upozorním, když se mi někdo prohání po Ivory, například *podezřele se podívám*, zastavím ho a podobně, ale pokud nemá zájem o nějakou RP hru, odůvodnění a podobně, tak ho do ničeho nenutím a nechám běžet. Určitě mi to nezkazí hru, když jednou se někdo po cestě prosviští....ha, tohle slovo jste ještě nepoužili
Zkrátka chceme RP podporovat, ne donucovat, ne? Tvořit podobný systém považuji za zbytečně omezující svobody i absolutních RP hráčů, je na uvážení každé osoby, jak se ke svému sprintujícímu těžkooděnci postaví. A na ostatních hráčích je, pokud chtějí určité nelogičnosti změnit, aby na to působili sami ve hře, díky čemuž by si to dotyčný hráč mohl uvědomit.
Dopsal jsem.
Bé té vé: Nepamatuji si, že bych na tomhle serveru viděl někoho běhat v plné polní.
