Pak dál jsem tedy trochu nepochopil logiku strategie, ale chápu, že to byl scénář a jako divadlo to bylo taky moc pěkné, zase něco jiného, než jen řežba (u souboje jsem se tedy řezal, tam o zázraky nebyla nouze
A příště bych k plánování přivedl i velitele skupinek. Myslím, že oddíly se osvědčily.
Děkuju! Parádní!