Přítelíček

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Přítelíček

Post by Krysak »

Musim si spamnout. Jsi jediný, kterej má místo přítelíčka nepřítelička a občas se nechce (ne)přítelíček ani dostavit.
Já být tebou, tak jsem hrdý, že mám něco zcela neobvyklého a unikátního. Funkčních přítelíčku tady běhají stovky.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Přítelíček

Post by Barbar321 »

Krysak wrote:Musim si spamnout. Jsi jediný, kterej má místo přítelíčka nepřítelička a občas se nechce (ne)přítelíček ani dostavit.
Já být tebou, tak jsem hrdý, že mám něco zcela neobvyklého a unikátního. Funkčních přítelíčku tady běhají stovky.
Koukám neštěstí druhého potěší, co? :D :D :D
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Přítelíček

Post by -darkvision- »

Barbar321 wrote:
Prasokralik wrote:Spousta přítelíčků je custom dělaných pro thalii, je klidně možné, že máš chybný/zastaralý/nekompletní hak soubor na jednom pc, na druhém to máš v pořádku

hra se pak odvolává na číslo přítelíčka z haku, který ale na druhém pc pod tímhle číslem už nemáš, resp. nemáš tam nic, proto nic nevyvoláš

jen teorie, lae podle toho co říkáš by to mohlo odpovídat
Díky za další teorii, ale moc bych tomu nevěřil. Jednou člověk chybu u stahování udělat může, ale 3x? :shock:

Krom toho, oba dva jsou ze standardní palety NWN
Každopádně jak píše prasokralik, měl by ses podívat kde je chyba.
Co sleduji forum, tak zatím tento problém jsi měl jenom ty. Hraješ na dvou pc. Na jednom ti to jde cajk na druhým ne.
Z čistě laického pohledu mi něco říká že na tom jednom pc budeš mít nějakej "bordýlek", díky kterému ti to nejde.

Samozřejmě že tu jsou Dm kterí ři pomohu a 2x ti pomohli a vždy se to napravilo.
Dle mého by bylo lepší ale najít kde se stala chyba, než spoléhat na Dm že ti příště zas pomohou.

Přeci jen, kdyby Dm měli takto pomoct každému s každou "chybkou" (která může být způsobena daným hráčem že nemá něco v pořádku), tak nedělají nic jiného a přestalo by je to bavit, si myslím.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Přítelíček

Post by Shaman88 »

Nemáš nainstalovaný community patch 1.70 nebo jaký patch používáš při instalaci?
Příjde mi to jakobys instaloval patch 1.69 ale ne pro HoTu ale pro Sou nebo normální hru.....
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Přítelíček

Post by Caehan »

Nachci odbočovat od tématu, ale koho můžu otravovat, když mě zajímají schopnosti thalisjkých přítelíčků?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Přítelíček

Post by Aulus »

Caehan wrote:Nachci odbočovat od tématu, ale koho můžu otravovat, když mě zajímají schopnosti thalisjkých přítelíčků?
Můžeš je zkoušet v aréně, když máš postup na nový level. Dokud nezaplatíš, naklikaný level se ti vymaže, ale přítelíček se změní. :wink:
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Přítelíček

Post by Caehan »

Aulus wrote:
Caehan wrote:Nachci odbočovat od tématu, ale koho můžu otravovat, když mě zajímají schopnosti thalisjkých přítelíčků?
Můžeš je zkoušet v aréně, když máš postup na nový level. Dokud nezaplatíš, naklikaný level se ti vymaže, ale přítelíček se změní. :wink:
Super! To tu už určitě padlo a mě to ani nenapadlo... díky!
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Locked