´stažená kůže´ a v karathě jí nikdo nechce, nebo jsem na nikoho nenarazil. maximální nabídka = 0 (ach jo, s tou nízkou charizmou se fakt nedaj dělat zázraky
Drobné chyby
Re: Drobné chyby
norek de stáhnout. vypadne z něj kůže označená jako
´stažená kůže´ a v karathě jí nikdo nechce, nebo jsem na nikoho nenarazil. maximální nabídka = 0 (ach jo, s tou nízkou charizmou se fakt nedaj dělat zázraky
)
´stažená kůže´ a v karathě jí nikdo nechce, nebo jsem na nikoho nenarazil. maximální nabídka = 0 (ach jo, s tou nízkou charizmou se fakt nedaj dělat zázraky
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Drobné chyby
ja, zkoušel jsem vetešníka, oděvníka a už nevim koho...Rejty wrote:A prodavas tu kuzi pres rozhovor?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Drobné chyby
A to i prodejem přes obchodnický stolek, nebo přes rozhovorovou větu "prodám ti všechny trofeje které mám u sebe" ?DenGrasse wrote:ja, zkoušel jsem vetešníka, oděvníka a už nevim koho...Rejty wrote:A prodavas tu kuzi pres rozhovor?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Drobné chyby
přes stolek nevim (což ve mně evokuje nejistotu, jestli nějaký majíTheogil I wrote:A to i prodejem přes obchodnický stolek, nebo přes rozhovorovou větu "prodám ti všechny trofeje které mám u sebe" ?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Drobné chyby
hledej vetesnika co ma v dialogu "prodam vsechny trofeje", pres normalni obchod neprodas zadnou trofej
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Drobné chyby
ok budu hledat ja jen jestli ten item kůže je správnejZyga wrote:hledej vetesnika co ma v dialogu "prodam vsechny trofeje", pres normalni obchod neprodas zadnou trofej
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Drobné chyby
Zkus v rozhovoru neco jako ,,Prodam vsechny trofeje".DenGrasse wrote:ja, zkoušel jsem vetešníka, oděvníka a už nevim koho...Rejty wrote:A prodavas tu kuzi pres rozhovor?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Drobné chyby
Tak teď nevím ještě zda povrch či podtemno, ale na povrchu je v každém kameném krámku stolek (Ivory vetešník, Karhata kožešník nebo třeba prodejce v dobrodruhově obchodě). Na ten lze otevřením přeskládat všechny kůže, syrová masa atd. atd. a pak jít promluvit s prodavačem. Jedna z odpovědí při otevření dialogového okna je " prodám ti všechny věci ze stolku" či tak něco ... nasledně to obchodník probere co je obchodovatelné přes stůl a rovnou připíše postavě obnos zlatek. Co se nedá obchodovat přes stůl je většinou obchodovatelné přes klasickou nabídku obchodníka (prstýnky, náhrdelníky, misky, kamínky atd. atd.).DenGrasse wrote:přes stolek nevim (což ve mně evokuje nejistotu, jestli nějaký majíTheogil I wrote:A to i prodejem přes obchodnický stolek, nebo přes rozhovorovou větu "prodám ti všechny trofeje které mám u sebe" ?), možnost výkupu trofejí v dialozích tuším není... a klasicky přes nabídku buď nevykoupili nebo nabídli 0 (vetešník).
Další možností je promluvit (opět vztahuji na ty tři obchodníky co jsem jmenoval a kde nabeton to ještě včera večer fungovalo) s obchodníkem a jednou z odpovědí v nabídce je "prodám ti všechny své trofeje" .... to pak ten obchodník automaticky vyluxuje inv. od trofejí atd. a rovnou připíše majiteli peníze.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Drobné chyby
je to v karathě (jak píšu výš), jinak dík, vyzkouším to a dám referenci (sem byl zvědav co taková kůže z norka vysype..)Theogil I wrote:...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Drobné chyby
Zdarec chlapi....tož neska se v klidku připojim... a co nevidim...načtu se kdesik u vas v podtemnu... tušim že Hag Hagol přistav? už nevim...ale hned jak sem se objevil tak mě zabili ...ale to je jedno... spiš jako jaktože sem se objevil v podtemnu... inak de kdyžtak o postavu Helma z roda Hornů
Peace & Love
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Re: Drobné chyby
No já jsem v podtemnu také (Menhiri) a nemohu odtamtud , dolní Hagol jsem už prolezla skoro celý v hospodě u dvou ostří seděla , akoráte se nedostala do Horního Hagolu a ti dva kapitáni v přístavu mne též nechtějí odvézt lodí pryč.
To je situace - prekérní.
Já chcíí odtamtud ale do obeda jsem se nedovolala Dm - bohužel
To je situace - prekérní.
Já chcíí odtamtud ale do obeda jsem se nedovolala Dm - bohužel
Menhiri Dierta
Re: Drobné chyby
Já jen pevně doufám, že budeš tvojí návštěvu Podtemna brát jen jako OOC chybu a ne,že hned na povrchu začneš tlachat o obranných pozicích a obyvatelích Hagolu (na to by byl DM kill málo...)Jachym wrote:No já jsem v podtemnu také (Menhiri) a nemohu odtamtud , dolní Hagol jsem už prolezla skoro celý v hospodě u dvou ostří seděla ...
Jak už ti psal někdo v jiným topicu, zkus po PM kontaktovat DM...
Vaillardo Vran:
Re: Drobné chyby
co ty víš o temných záměrech thalijských bohů s vámi, ubohými smrtelníky? třeba se všichni stali nevědomou součástí nějakého experimentu s časoprostorovou magiíOneHeart wrote:Já jen pevně doufám, že budeš tvojí návštěvu Podtemna brát jen jako OOC chybu a ne,že hned na povrchu začneš tlachat o obranných pozicích a obyvatelích Hagolu (na to by byl DM kill málo...)
PS: ten leták o náboru dobrovolníků na průzkum Podtemna někdo minulý týden sundal
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...