CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by xxxMajkyxxx »

Coz mi pripomnelo, ze na jednom nejmenovanem serveru existovali knizky, pomoci nichz se dalo menit element zraneni na kouzlu darkfire nebo flameweapon i na chlad a kyselinu. Celkem pekne zpestreni.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by XŠevyX »

Jojo, to taky nezní špatně, nad tím jsem už taky uvažoval ale raději bych bral to světlo, tak jsem napsal o světle :D
=============
Seart
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by xxxMajkyxxx »

Ani nevim jak, ale napadla me vec, ktera vlastne ani nevim jestli je realizovatelna, ale proc se nepodelit. Uprava sneak attacku nebo dual-wieldu, kdy by se sneak projevoval pri dualwieldu na offhand ruce i v primem boji. Mohlo by to trochu zvednout dual-wield i vyuzitelnost sneaku......mozna hehe.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Prasokralik »

Promiň, ale logika? To jako, že zbraní v levačce je zloděj tak neohrabaný, že soupeř ani nečeká zásah, který ho pak překvapí a vyustí v zákeřňák?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by xxxMajkyxxx »

Jeden utok vykrejes zbrani v pravacce, druhou vrazis souperi do podpazdi, kde je zbroj slabsi... Druha zbran se pouziva protoze to vypada cool, nebo proto ze jsi s ni rychlejsi? Dle meh ti to dava prostor, ziskat nad protivnikem utokovou prevahu, tim padem prostor k zakernemu utoku.... Dle meho logicke

EDIT: idealni by bylo spojit takovou vec s malou zbrani, nebo aspon na zbrane pres weaponfines
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Caehan »

xxxMajkyxxx wrote:Jeden utok vykrejes zbrani v pravacce, druhou vrazis souperi do podpazdi, kde je zbroj slabsi... Druha zbran se pouziva protoze to vypada cool, nebo proto ze jsi s ni rychlejsi? Dle meh ti to dava prostor, ziskat nad protivnikem utokovou prevahu, tim padem prostor k zakernemu utoku.... Dle meho logicke

EDIT: idealni by bylo spojit takovou vec s malou zbrani, nebo aspon na zbrane pres weaponfines
Tak ono to tak castecne muze fungovat, kdyz ten utok navic pouzijes ke srazeni nebo odzbrojeni nebo tak necemu. (asi spis jen to srazeni)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by xxxMajkyxxx »

Caehan wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Jeden utok vykrejes zbrani v pravacce, druhou vrazis souperi do podpazdi, kde je zbroj slabsi... Druha zbran se pouziva protoze to vypada cool, nebo proto ze jsi s ni rychlejsi? Dle meh ti to dava prostor, ziskat nad protivnikem utokovou prevahu, tim padem prostor k zakernemu utoku.... Dle meho logicke

EDIT: idealni by bylo spojit takovou vec s malou zbrani, nebo aspon na zbrane pres weaponfines
Tak ono to tak castecne muze fungovat, kdyz ten utok navic pouzijes ke srazeni nebo odzbrojeni nebo tak necemu. (asi spis jen to srazeni)
Slo mi prave o to z toho nutnost srazeni, ukryvani, sesilani temnot a GS vyloucit.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Firefox_ »

Útokovou převahu získaš dalšími 1 nebo 2 útoky v kole ne? Navíc jednu zbraň můžeš odrazit zbrání, druhou štítem. (navíc se můžeš trefit do zbroje, netrefit vůbec, atp.) A těma 2 snejkama bys jsi získal taky -4 do síly protivníka (s crippling strikem).
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by xxxMajkyxxx »

Firefox_ wrote:Útokovou převahu získaš dalšími 1 nebo 2 útoky v kole ne? Navíc jednu zbraň můžeš odrazit zbrání, druhou štítem. (navíc se můžeš trefit do zbroje, netrefit vůbec, atp.) A těma 2 snejkama bys jsi získal taky -4 do síly protivníka (s crippling strikem).
No ano....utokovou prevahu prave diky dvema zbranim mas...proto prostor na zakerny utok a samozrejme, utok muzes odrazit stitem, nebo uhnout......o tom nediskutuju. Princip mel byt trefa offhandkou = zakernak = pripadne trefa cripplingem jak zminujes.

Jaka je logika sneaku lukem , kdyz stojis pred souperem ktery te vidi a presto mu das zakernak jen proto ze bojuje primo s nekym jinym? Tam mi ta logika hapruje mnohem vic a presto to tak funguje.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Myrpa »

Nelze. Sneaky jsou hardcoded. Alternativní scripty a systémy doplňující nwn boj jsou nevyhovují - lagují a zatěžují server.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Shaman88 »

Sneaky jsou sice hardcoded, ale jsou obecně známé všechny pravidla pro úspěšný sneak.
Při equipu pokud je to zloděj by se na off-hand zbraň nahodila onhit property, skript této property by zkontroloval všechny podmínky pro zákeřný útok a pokud by prošel, tak dá daný efekt.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by J.F.Payne »

[ironie]Ještě posílit sneaky? Jasně, to se hodí...[/ironie]
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Myrpa »

Běží na Thalii nějaký custom script na on-hit? Já tenhle systém dělal jinde. Laguje. Zatěžuje server (pravda, server nebyl asi technicky tak dobrý, jako současná, či nová Thalie).
Podle mě tahle on-hit alternativa má smysl nasazovat ve chvíli, kdy se předělává více věcí v bojovém systému, ne kvůli jedné, protože na to, jaký je gain je příliš mnoho pain.
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by xxxMajkyxxx »

Shaman88 wrote:Sneaky jsou sice hardcoded, ale jsou obecně známé všechny pravidla pro úspěšný sneak.
Při equipu pokud je to zloděj by se na off-hand zbraň nahodila onhit property, skript této property by zkontroloval všechny podmínky pro zákeřný útok a pokud by prošel, tak dá daný efekt.
+1 :!:
J.F.Payne wrote:[ironie]Ještě posílit sneaky? Jasně, to se hodí...[/ironie]
lepe receno, posileni dual-wieldu......u sneaku zadna zmena nenastava, krom podminky kdy navic padne, v tomto pripade pri zasahu druhou rukou, coz mi neprijde OP vzhledem ke sneakum, ale vylepseni vzhledem k dual-wieldu. Precijen je tech podminek hodne aby takovy sneak nabyl "tebedesici" ucinnost.
Postih na na utok -2 s malou zbrani, postih na dmg, nizke AB u samotne roguny s prisunem bab +3/4.
Ale tak byl to jen navrh, ktery tu stejne nenabyde platnosti....takze muzes zase klidne svoji ironii drzet tam kde byla :wink:
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Shaman88 »

Myrpa wrote:Běží na Thalii nějaký custom script na on-hit? Já tenhle systém dělal jinde. Laguje. Zatěžuje server (pravda, server nebyl asi technicky tak dobrý, jako současná, či nová Thalie).
Podle mě tahle on-hit alternativa má smysl nasazovat ve chvíli, kdy se předělává více věcí v bojovém systému, ne kvůli jedné, protože na to, jaký je gain je příliš mnoho pain.
Myslím že neběží. Ono teoreticky by to šlo nahodit na OnDamage event(pokud by to stačilo v rámci balancu jen proti NPC) - když dal dmg tak byl úpěšný hit - podle toho čím byl dán dmg zjistíš ve které ruce má útočník danou zbran a provedeš stejný test na zakerák jako v tý onhit variantě.
Post Reply