penalizace -40 te rozhodi i pokud mas vysokej skillLord_Berserk wrote:Myslim, ze tezeni v timestopu je prasarna. To bych klidne jako SDcko moh ve skryti s haste nabehnout k rude s krumpacem, na chvili se odkrejt, aby se nereklo, kliknout na rudu a za chvili se zas skrejt do stinu (pokud bych mel vysokej skill skrejvani, tak mi ani ta penalizace nerozhodi)
Takhle bych to tam vokoleckovanim porozklikal a s plnou nusi hura do mesta.
Je to blbooost lidi
Těžba v timestopu
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Těžba v timestopu
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Těžba v timestopu
Tak zase po dlouhý době super diskuze. Všichni řešj IC perspektivu, tak Vám taky poskytnu jinej pohled. Jsem mocný čaroděj ovládající magické vědy. Co udělám? Už vim, půjdu fárat do dolu. Už jenom tohle je tak neuvěřitelná debilita, že se vůbec divim, že jí řešíte. A když už je teda mág tak blbej, tak už vidim, jak jednou rukou zpomaluje čas a druhou seká do nejtvrdšího kovu na světě.
Re: Těžba v timestopu
Tak tenhle je zrovna napůl drak, takže tu sílu na to možná i má... (nepřijde mi to zrovna jako IC info, je to vidět na první pohled, ale když tak mě opravte)Sapal wrote:Tak zase po dlouhý době super diskuze. Všichni řešj IC perspektivu, tak Vám taky poskytnu jinej pohled. Jsem mocný čaroděj ovládající magické vědy. Co udělám? Už vim, půjdu fárat do dolu. Už jenom tohle je tak neuvěřitelná debilita, že se vůbec divim, že jí řešíte. A když už je teda mág tak blbej, tak už vidim, jak jednou rukou zpomaluje čas a druhou seká do nejtvrdšího kovu na světě.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Těžba v timestopu
Ale tady vůbec nejde o sílu. Tady jde o to kterej blbec dá mágovi do ruky krumpáč a pošle ho rubat? Vždyť je to postavený na hlavu.Caehan wrote: Tak tenhle je zrovna napůl drak, takže tu sílu na to možná i má... (nepřijde mi to zrovna jako IC info, je to vidět na první pohled, ale když tak mě opravte)
Re: Těžba v timestopu
Tak já věřím, že kdyby to šlo, tak by si ten mág vyvolal nějakou stvůru, která to natěží za něj, ale tahle hra má prostě svá omezení.Sapal wrote:Ale tady vůbec nejde o sílu. Tady jde o to kterej blbec dá mágovi do ruky krumpáč a pošle ho rubat? Vždyť je to postavený na hlavu.Caehan wrote: Tak tenhle je zrovna napůl drak, takže tu sílu na to možná i má... (nepřijde mi to zrovna jako IC info, je to vidět na první pohled, ale když tak mě opravte)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Těžba v timestopu
Platí zákaz summonování v time stopu. Pokud jí povoláš předtím, zamrzne spolu s ostatními.Caehan wrote: Tak já věřím, že kdyby to šlo, tak by si ten mág vyvolal nějakou stvůru, která to natěží za něj, ale tahle hra má prostě svá omezení.
Re: Těžba v timestopu
Aha, no ale z toho, co jsi říkal, ti vadí obecně mágové pracující v dolech, tak já reagoval obecně. Zákaz vyvolávání v timestopu neexistuje, jen se nesmí ta stvůra nechat útočit nebo kouzlit na nepřátele.Sapal wrote:Platí zákaz summonování v time stopu. Pokud jí povoláš předtím, zamrzne spolu s ostatními.Caehan wrote: Tak já věřím, že kdyby to šlo, tak by si ten mág vyvolal nějakou stvůru, která to natěží za něj, ale tahle hra má prostě svá omezení.
zdroj (vyvolávání v timestopu) ((ctrl+F a "timestop"))
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Těžba v timestopu
No ale kdyby to za něj těžil někdo jinej, tak by stále byl neschopný horník, takže by sám meteor natěžit nemohl. A time stopovat a ještě summonovat těžiče, kterej by ti pak musel rudu předávat atd. a pak by ti překážel na útěku a zdržoval, no nevim. Obecně by to šlo, ale prostě s tím time stopem to fungovat nebude.Caehan wrote:Aha, no ale z toho, co jsi říkal, ti vadí obecně mágové pracující v dolech, tak já reagoval obecně. Zákaz vyvolávání v timestopu neexistuje, jen se nesmí ta stvůra nechat útočit nebo kouzlit na nepřátele.Sapal wrote:Platí zákaz summonování v time stopu. Pokud jí povoláš předtím, zamrzne spolu s ostatními.Caehan wrote: Tak já věřím, že kdyby to šlo, tak by si ten mág vyvolal nějakou stvůru, která to natěží za něj, ale tahle hra má prostě svá omezení.
Re: Těžba v timestopu
Jo, dohromady to zní jako blbost, to byly spíš technické přípomínky zvlášt k vyvolávání v timestopu a zvlášť k reálnosti mágů kutajících v dolech.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Těžba v timestopu
Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Těžba v timestopu
*like*Prasokralik wrote:Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Těžba v timestopu
Pak chci užívat Timestop k létání apod.Prasokralik wrote:Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
.
Re: Těžba v timestopu
Na hvězdě jsem byl.
Nechal bych ho natěžit si v TS. Mě taky sekeru nebo FP nikdo vzít nechtěl
A to ,dle mě ,odtamtud dokážu odnést víc než by nakutal on.
Když to vybere SDčko ve skrytí nebo mnich s haste ve stylu Sonica, proč ne.
K tomu prasení , proč by nedaleko těch NPC nemohla zakempit parta tří plechovek s ampulkama? Bez nutnosti meditovat a spát ,tam nadělají větší bordel.
Tož můj názor DDčka
Nechal bych ho natěžit si v TS. Mě taky sekeru nebo FP nikdo vzít nechtěl
Když to vybere SDčko ve skrytí nebo mnich s haste ve stylu Sonica, proč ne.
K tomu prasení , proč by nedaleko těch NPC nemohla zakempit parta tří plechovek s ampulkama? Bez nutnosti meditovat a spát ,tam nadělají větší bordel.
Tož můj názor DDčka
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Těžba v timestopu
Pokad ti v tom nebrání mechanika, tak prosím.Nalkanar wrote:Pak chci užívat Timestop k létání apod.Prasokralik wrote:Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Těžba v timestopu
Bohužel jsem napsal příspěvěk k nebezpečnosti Timestopu do Spamu, ale příkládam odkaz. Být vámi, v timestopu bych se nepohyboval - škodí to vašemu zdraví, varuje ministr zdravotnictví.Nalkanar wrote:Pak chci užívat Timestop k létání apod.Prasokralik wrote:Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
Timestop & jeho aspekty a dopady na sesilatele...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.