Pokud nedošlo k porušení pravidla průchodu dungu v hidu, GS, invisu. Lépe řečeno všechny potvovory se jménem, které jsou na ceste na cílovou destinaci jsou mrtvé, viz oznámení teamu jak postupovat při creepu, potom může mág těžit v time stopu.
Jasná RP vychytávka - parta bude v šoku, že zatímco oni si chystali krumpáčky, mág už má nakopáno. Jako vychytávka super.....
Pokud budou kolem potvory, které stráží rudu i bosse i poklady je to to samé jako vybírání pokladu v time stopu a následuje zasloužená odměna. Jak se jmeuje to oblíbené řešení....? Aha, GM kill.
Těžba v timestopu
Re: Těžba v timestopu
Takže...může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit, můžete to sestřelit, ale to je asi tak vše, co s tím naděláte.
Jedinný kdo tady něco písl byl kucik a ten to přece nezakázal. Pokud nenapíše DG nebo Rejty, že se to nesmí tak holt smůla.
Jinak něco o hybnosti a gravitační síla. Není to možné, protože čas se zastavil nebo zpomalil jen z pohledu zastavených. Čas prostě běží dál. Jak jsem psal ve spamu, teoreticky by nešlo o zastavení času, ale o změnu rychlosti nebo prostě Červí díra. Využití zakřivení časoprostoru? Fantas magorie
Takže by klidně tu skálu odlomil, zrychlení by ho nezabilo, pohoda. 
Jedinný kdo tady něco písl byl kucik a ten to přece nezakázal. Pokud nenapíše DG nebo Rejty, že se to nesmí tak holt smůla.
Jinak něco o hybnosti a gravitační síla. Není to možné, protože čas se zastavil nebo zpomalil jen z pohledu zastavených. Čas prostě běží dál. Jak jsem psal ve spamu, teoreticky by nešlo o zastavení času, ale o změnu rychlosti nebo prostě Červí díra. Využití zakřivení časoprostoru? Fantas magorie
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Těžba v timestopu
si zkus jak timestop má fungovat, třeba v singlu
cokoliv tam uděláš se nestane a pak se stane vše naráz jak kouzlo vyprchá
cokoliv tam uděláš se nestane a pak se stane vše naráz jak kouzlo vyprchá
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Těžba v timestopu
Nezájem, nehrajeme singlPrasokralik wrote:si zkus jak timestop má fungovat, třeba v singlu
cokoliv tam uděláš se nestane a pak se stane vše naráz jak kouzlo vyprchá
Hodně blbý argument, dal by se zařadit mezi ty ostatní..... "když už nevím co, vymyslím pi....prcinkovinu"
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Těžba v timestopu
né já ti vysvětluju jak funguje kouzlo zastav čas-RoF- wrote:Nezájem, nehrajeme singlPrasokralik wrote:si zkus jak timestop má fungovat, třeba v singlu
cokoliv tam uděláš se nestane a pak se stane vše naráz jak kouzlo vyprchá![]()
Hodně blbý argument, dal by se zařadit mezi ty ostatní..... "když už nevím co, vymyslím pi....prcinkovinu"
víš co je hodně blbý argument? vzít kouzlo které se jmenuje "zastav čas" a začít vykládat, že vlastně nezastavuje čas ale dělá něco uplně jiného
TO je blbý argument
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Těžba v timestopu
Díky Rejty ! Už jsem tu jen čekal na teorii o stvoření světa.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Těžba v timestopu
Zajisté, ale proč se odkazuješ na singl? Zvláštˇkdyž víš, že v multiplayeru to funguje naprosti jinak. Proto z mé strany absolutní nezájem o tenhle výklad
.
Jinak díkas konečně Rejtymu, že dal jasné rozhodnutí.
Ted by jste mohli místo blbostí vymýšlet, jak rozproudit zábavu a dění na Thalii
Jinak díkas konečně Rejtymu, že dal jasné rozhodnutí.
Ted by jste mohli místo blbostí vymýšlet, jak rozproudit zábavu a dění na Thalii
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Těžba v timestopu
Myslím, že to rejty rozsekl jednou provždy.
Mimochodem ja vzdy vnímal time stop tak, že dochází k "vypití kafe" - viz veverka z filmu za plotem. Subjektivně se ti zrychlí čas a v malém poli kolem tebe také, aby jsi mohl dýchat atd - cokoliv děláš však vyvolává větší odpor, námahu ...... ovšem kouzlo částečně vypomáhá, aby nedošlo k destrukci sesilatele. Imho energeticky nejsnazší, než zastavovat ostatní.
Mimochodem ja vzdy vnímal time stop tak, že dochází k "vypití kafe" - viz veverka z filmu za plotem. Subjektivně se ti zrychlí čas a v malém poli kolem tebe také, aby jsi mohl dýchat atd - cokoliv děláš však vyvolává větší odpor, námahu ...... ovšem kouzlo částečně vypomáhá, aby nedošlo k destrukci sesilatele. Imho energeticky nejsnazší, než zastavovat ostatní.