o to přece vůbec nejde... nikdo nepožaduje tuny ničeho. a craft bude určitě prima, ale ne všichni chtěj craftit... jsou postavy kterejm práce smrdí a co maj dělat ty ? nějaký jiný možnosti se prostě hodí.Zyga wrote:Fakt nevim, bych s tema dalsima zmenama este pockal na craft a jak se bude dat vydelavat tim. Zase ted si kazdej tech svejch par lepsich itemu fakt vazi
CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
každý smrad rozežene vhodně použitý bič.....DenGrasse wrote:o to přece vůbec nejde... nikdo nepožaduje tuny ničeho. a craft bude určitě prima, ale ne všichni chtěj craftit... jsou postavy kterejm práce smrdí a co maj dělat ty ? nějaký jiný možnosti se prostě hodí.Zyga wrote:Fakt nevim, bych s tema dalsima zmenama este pockal na craft a jak se bude dat vydelavat tim. Zase ted si kazdej tech svejch par lepsich itemu fakt vazi
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
no nevim, některý flákači sou tak líný že nebudou chtít ani držet bič...Teesha wrote:každý smrad rozežene vhodně použitý bič.....to pak i práce voní jako Černá růže.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
A ti co budou craftit, nebudou dělat nic jinýho...
Oloth Zhah Tuth Abbil Lueth Ogglin
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Arto wrote:A ti co budou craftit, nebudou dělat nic jinýho...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Veci na vydelek se pridavaji postupne, najskor sa prida craft a pak aj dalsie veci, ktore umoznia prijem postav, len treba vyckat a byt trpezlivy. Na vsetkom sa usilovne pracuje.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Celé podtemno potřebuje překontrolovat spawn bestií. Bestie jsou z mě nopochopitelného důvodu tak blízko přechodům, že než se stihnou postavy naloadovat, tak už je hlodaj (...a v 95%případů zabijou)
Do tý doby odmítám prozkoumávat nové lokace, protože kvůi téhle fatální chybě se to rovná jisté smrti
Do tý doby odmítám prozkoumávat nové lokace, protože kvůi téhle fatální chybě se to rovná jisté smrti
Vaillardo Vran:
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Mozna mrknout i na casovani spawnu, nekde se obnovuje podezrele rychle
coz je docela ultimatni pro ty postavy ktery cirou nahodou prezili bestie hned u prechodu
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
na podtemnu bych změnil všecko a taky to udělám
podtemno je v podstatě nehratelný, parta postav lvl 9-15 může chodit dokola po lokacích, kde dostává po 1 xp nebo kdekoli jinde chcipnout
prosím zastavit všecky práce na podtemnu, udělám napřed důkladnou revizi stávajícího, výběr co může zůstat a náhradu neudržitelnýho
daanri, kdyby se ti povedlo pohnou s tou mapou, prosim prosim
podtemno je v podstatě nehratelný, parta postav lvl 9-15 může chodit dokola po lokacích, kde dostává po 1 xp nebo kdekoli jinde chcipnout
prosím zastavit všecky práce na podtemnu, udělám napřed důkladnou revizi stávajícího, výběr co může zůstat a náhradu neudržitelnýho
daanri, kdyby se ti povedlo pohnou s tou mapou, prosim prosim
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
taky bych ho predelal... at ty chudaci dole muzou prozkoumavat protoze ja uz se nane fakt tesim 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Ha ha a uz je to tady a to bylo ze zacatku trefovani od podzemaku do pozemstanu
Ale stejne se mi to nezda, vzhledem vasim ECLkam ze tam nejde expit
ps:kdo chce vic, chce po case jeste vic...
Ale stejne se mi to nezda, vzhledem vasim ECLkam ze tam nejde expit
ps:kdo chce vic, chce po case jeste vic...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Jo máme ECL a s tim se počítá.. ale když někam jdem 2 hodiny a najdem jen hromadu potvor a to samí absolovat zas zpátky.. moc daleko se asi neprojdem
Co takhle nějakou dopravu? nebo tajný tuneli nebo tak něco.. povrchčani můžou beztrestně chodit tam a sem a podtemnan se všude musí probojovat a málo kdy to sám zvládne
Co takhle nějakou dopravu? nebo tajný tuneli nebo tak něco.. povrchčani můžou beztrestně chodit tam a sem a podtemnan se všude musí probojovat a málo kdy to sám zvládne
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
tajné tunely má stříbrný drak nejraději.....Krata wrote:Co takhle nějakou dopravu? nebo tajný tuneli nebo tak něco.. povrchčani můžou beztrestně chodit tam a sem a podtemnan se všude musí probojovat a málo kdy to sám zvládne
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Včera nám bylo řečeno, že prej by duergaři měli mít svý DMko. Týkalo se to vstupu do klanu a tohle nám bylo sděleno. Tak se jenom chci zeptat jak to teda je 
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)