No, má to asi.... 10 GB dat k přenosu? Instalace má na disku 21. Obávám se, že bez sosání se stejnak neobejdeš, protože installer si všechno tahá z netu. Patche taky. Ale možná se v tomhle pletu, neb jsem to nikdy moc nezkoumal.Molly23 wrote:Hmmm to bych asi taky zkusil tyjo. Hele kolik to zabírá? Že bych někdy zajel na grilovačku s flashkou, mě se to fakt nechce stahovat při mém labilním připojení.
... inverzní odpovídání FTW