Pokec o oblíbených filmech a seriálech
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ravenous ukázka ze soundtracku, jinak dost povedený film, určitě doporučuju
český název by měl být dravci
český název by měl být dravci
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Varování: "Děti, duševně stabilní jedinci (i když ti sem na forum nechodí) a paladini následující řádky ani nečtěte
"
Dostal se mi pod drápky "něco jako psycho-horor" jménem Alyce. Kdo má rád (místy ukecané) sondy do rozpadajících se vědomí a duševních integrit nevyrovnaných slečen...obsahující (nejen) drogy, sex (zhruba v Asařině duchu, kdo zažil/zná ví, kdo ne, koukne na film a bude vědět
) a ke konci filmu řízlých...decentním porcováním (několika) mrtvol, včetně jejich vyrobení...bude spokojen. Protože film Alyce jednu takovou, ehm, hlavní hrdinku nabízí.
P.S.
A citát z filmu (je to z konce a myslím, že ten tuhle miniscénu začínající příchodem Alyce do bytu, na závěr filmu napsal/prosadil, si zaslouží uznalé pokývnutí): "...what?!"
P.P.S.
To mi připomíná - scháním jméno filmečku v podobném duchu, kde hlavní hrdinka vyráběla panenky...nejdříve z látek...později v průběhu filmu z lidí. Bylo to tuším nějaké východní (japonsko/honkong/apod) provenience. Tenhle film mi to trochu připomněl.
Dostal se mi pod drápky "něco jako psycho-horor" jménem Alyce. Kdo má rád (místy ukecané) sondy do rozpadajících se vědomí a duševních integrit nevyrovnaných slečen...obsahující (nejen) drogy, sex (zhruba v Asařině duchu, kdo zažil/zná ví, kdo ne, koukne na film a bude vědět
P.S.
A citát z filmu (je to z konce a myslím, že ten tuhle miniscénu začínající příchodem Alyce do bytu, na závěr filmu napsal/prosadil, si zaslouží uznalé pokývnutí): "...what?!"
P.P.S.
To mi připomíná - scháním jméno filmečku v podobném duchu, kde hlavní hrdinka vyráběla panenky...nejdříve z látek...později v průběhu filmu z lidí. Bylo to tuším nějaké východní (japonsko/honkong/apod) provenience. Tenhle film mi to trochu připomněl.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak zase z jiného soudku, dneska váš oblíbený trollcenzent doporučuje filmeček Mirror Mirror, česky (tedy pro českou distribuci) Sněhurka.
Pohádka pro (nejen
) dospělé se spoustou "jemnějších" hlášek. Pokud si myslíte, že znáte Sněhurku od Disnejáků, tak tenhle film vás přesvědčí, že ji neznáte ani náááhodou!
Mě osobně nejvíc na celém filmu vadilo (asi prvních deset minut, na konci filmu už jsem nechápal, jak mi to na začátku mohlo vadit
) brežněvovské obočí Sněhurky
.
Začátek byl tak hezky...pohádkový. Pak ukázal scénář zuby. Teda...trpaslíky.
I když to je místy "příliš" lyrické, tak celkově příběh neškobrtá a hezky plyne (přes spoustu nečekaných zákrut
) k očekávanému konci.
Co vypíchnout - osobně jsem si zamiloval trpasličí komando a dojatě zavzpomínal na mé trpasličí začátky...trpové jsou totiž takový průřez EQ a Thalií, vydestilovaný do ryzí podob....v každém jedinci (už jen ty jména
). Idiota prince jsem hrozně žral od první scény a fázi, kdy byl pod vlivem "štěněčí lásky"
mi připomněla, že Vilma zamilovaná do Doriela se má ještě hodně co...učit!!
Mno a hláška na závěr (ve filmu tedy zazní (skoro) hned na začátku (pro paladiny je tato věta obzvláště
důležitá
): "Vědět, že tě soupeř porazil, je důležité. *chvíle ticha* Ano?!"
Pohádka pro (nejen
Začátek byl tak hezky...pohádkový. Pak ukázal scénář zuby. Teda...trpaslíky.
I když to je místy "příliš" lyrické, tak celkově příběh neškobrtá a hezky plyne (přes spoustu nečekaných zákrut
Co vypíchnout - osobně jsem si zamiloval trpasličí komando a dojatě zavzpomínal na mé trpasličí začátky...trpové jsou totiž takový průřez EQ a Thalií, vydestilovaný do ryzí podob....v každém jedinci (už jen ty jména
Mno a hláška na závěr (ve filmu tedy zazní (skoro) hned na začátku (pro paladiny je tato věta obzvláště
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já ten film nepochopil. Co ten Sean Bea, jaktože přežil?!? A co ten WTF?!?! konec?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Třeba si uvědomit, že to točil to Ind. Takže ne-evropan (od toho se odvíjí, mimojiné, jak si určitě všimneš - architektura zámku, kostýmy - i když ty nenavrhoval on, najmul si na to babu).
Mno a ten konec (můj odhad) je parodie na Bolywoodské (aka indiský hollywood) filmy. S tím souvisí i to, že nechal Boromi...ee...Seana přežít. Amík by ho píchnul. Ind nééé!!
Prostě porušil South parkové dogma a Seanovo stigma "Zabili Kennyho, parchanti!"
Btw - že ty ses poznal v Nathanu Laneovi, žes fiilm raději nepochopil

Mno a ten konec (můj odhad) je parodie na Bolywoodské (aka indiský hollywood) filmy. S tím souvisí i to, že nechal Boromi...ee...Seana přežít. Amík by ho píchnul. Ind nééé!!
Btw - že ty ses poznal v Nathanu Laneovi, žes fiilm raději nepochopil
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Je to hrozný film, a ani několik povedených hlášek macechy Julie to nezachrání.
Feministické Sněhurce strhávám těch několik získaných bodů za tu šílenou mašli, co má na sobě v tom stejně šíleném tanečním konci. Být tím princem, a ona mi tohle http://www.youtube.com/watch?v=HNHZaCqURQg předvést těsně po skončení svatebního obřadu, běžím hledat zpátky macechu!
Feministické Sněhurce strhávám těch několik získaných bodů za tu šílenou mašli, co má na sobě v tom stejně šíleném tanečním konci. Být tím princem, a ona mi tohle http://www.youtube.com/watch?v=HNHZaCqURQg předvést těsně po skončení svatebního obřadu, běžím hledat zpátky macechu!
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Trollcenzent
se ptá - koukali jsme na stejný film?
Protože jediný kdo tam snesl označení feministka, byla právě královna, která se vozila po všem okolo sebe a zvláště po chlapech. Jako pravá feministka chlapy nesnášela, považovala za něco podřadného a její opak tj. "dívčí" Sněhurku (krom toho že jí záviděla) nenáviděla (a souhlasím, královna je hraná geniálně, od dob Pretty woman Julia vyrostla
).
Sněhura naopak používá čistě ženské zbraně - trpoše utáhne na žrádlo (první noc) a mrkající obočí (kradení). S princem flirtuje od první chvíle, kdy ho "našla" v lese. Ne že bych si myslel, že feministiky neflirtují...ale TAKHLE nejspíš ne
.
Btw - jsem zapomněl v původní recenzi na "bojovou" scénu v lese, kdy Sněhura dostane "naplácáno" kordem od prince
- Desi *mrkne* - au-au! 
Protože jediný kdo tam snesl označení feministka, byla právě královna, která se vozila po všem okolo sebe a zvláště po chlapech. Jako pravá feministka chlapy nesnášela, považovala za něco podřadného a její opak tj. "dívčí" Sněhurku (krom toho že jí záviděla) nenáviděla (a souhlasím, královna je hraná geniálně, od dob Pretty woman Julia vyrostla
Sněhura naopak používá čistě ženské zbraně - trpoše utáhne na žrádlo (první noc) a mrkající obočí (kradení). S princem flirtuje od první chvíle, kdy ho "našla" v lese. Ne že bych si myslel, že feministiky neflirtují...ale TAKHLE nejspíš ne
Btw - jsem zapomněl v původní recenzi na "bojovou" scénu v lese, kdy Sněhura dostane "naplácáno" kordem od prince
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Jojo, jde o stejný film a i na CSFD jsem odškrtl povinný odpad - takto by film neměl vypadat.
Nejde o to že nemám rád Bolywood, ale:
Kulisy chatrné (popravdě jsem čekal kdy se jim ty miralonové stromečky rozpadnou, případně že jim dojde polystyrenový sníh), trpaslíci nevěrohodní, herecké výkony kromě Julie nula - Bobromila nepočítám, ten si neužil skoro ani štěk. Hudba děsivá. Zpracování klasické pohádky zcela mimo mísu. Indům se nejspíše líbily Game of Thrones a řekli si že čím více liliputů tím více HBO... bohužel. Pán scénárista je buď děsivý vizionář nebo prostě chlap na odstřel.
Efekty sice na Indy dobré, ale je to stejné jako cenit si zapálené prskavky v českém filmu.
Zvažoval jsem hodnotit 20% - 40% (a to defakto jen za Julii), ale Bolywoodský finish to prostě střelil do odpadu.
Můj názor...
Nejde o to že nemám rád Bolywood, ale:
Kulisy chatrné (popravdě jsem čekal kdy se jim ty miralonové stromečky rozpadnou, případně že jim dojde polystyrenový sníh), trpaslíci nevěrohodní, herecké výkony kromě Julie nula - Bobromila nepočítám, ten si neužil skoro ani štěk. Hudba děsivá. Zpracování klasické pohádky zcela mimo mísu. Indům se nejspíše líbily Game of Thrones a řekli si že čím více liliputů tím více HBO... bohužel. Pán scénárista je buď děsivý vizionář nebo prostě chlap na odstřel.
Efekty sice na Indy dobré, ale je to stejné jako cenit si zapálené prskavky v českém filmu.
Zvažoval jsem hodnotit 20% - 40% (a to defakto jen za Julii), ale Bolywoodský finish to prostě střelil do odpadu.
Můj názor...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ach ty jeden kritiku. Mě se ten film sakra líbil (až na tu botu na konci). A nejsem sám.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Už vím co mi pořád evokoval ten konec!
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Trpaslíci nevěrohodní? Pardon, ale wtf? Dyť je hráli no....jak to říct...trpaslíciBahnak wrote:...trpaslíci nevěrohodní...
Jinak to, že režisér byl Ind, lecos vysvětluje a kdybych to bývala věděla ještě před začátkem filmu, tak jsem se té poslední scéně zasmála úplně jiným způsobem
Nevím, co by jste vy dva odborníci chtěli od pohádky jiného, než to co jsme viděli tady. V české televizi dávají i větší úchylárny. Mě se to líbilo - bylo to vtipné a zaujalo mě nové zajímavé pojetí staré známé stokrát ohrané pohádky o Sněhurce. Jediné co bych tomu takhle zpětně vytkla byla ta svatební mašle a Sněhurčino děsivě husté obočí
A Bobromila ve zvířecí formě bych hned brala domů...byl prostě k sežrání
"Lidé jsou ve tmě a nevědí, jak dál,
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
K sežrání? Já to neviděl, Bobromil tam hrál prase? Hmmmmm.... prase...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
http://www.fxguide.com/wp-content/uploa ... ippett.jpgMolly23 wrote:K sežrání? Já to neviděl, Bobromil tam hrál prase? Hmmmmm.... prase...
Tudle potvůrku. Prej prase
Edit: není tam vidět jelení paroží a taková zvláštně chlupatá křídla + tělo podobné čínskému drakovi
"Lidé jsou ve tmě a nevědí, jak dál,
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
BoromiR vy boromilové
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.