Mam se svou postavou snizenej utok, a taky snizenou dovednost. Nevim, jak sem k tomu prisel, protoze maximalne bojuju s pavoukama, po kterych se vzdy napiju lektvaru. Zkousel sem se toho zbavit pres neutralizuj jed i pres slabsi obnovu a nic.
Nahral jsem si tedy svou postavu do singlu s temi snizenymi atributy a pomohla mi vetsi obnova. Tuto obnovu sem si za 500 nechal provest knezkou Xian, zamumlala nezname kouzlo, ale snizeni se mne drzi.
neda se s tim neco udelat? treba nejaky DM, ze by na mne zkusil seslat silnejsi obnovu (jestli neni Xian bugla..), ci mne protahnout peklem, zda se to nezlepsi? PLS.
snizeny utok
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
snizeny utok
A zase se craftí...
Re: snizeny utok
možná tvá postava dostala strach, že se zřítí strop... a to jí svazuje rucenomis_b wrote:Mam se svou postavou snizenej utok, a taky snizenou dovednost. Nevim, jak sem k tomu prisel, protoze maximalne bojuju s pavoukama, po kterych se vzdy napiju lektvaru. Zkousel sem se toho zbavit pres neutralizuj jed i pres slabsi obnovu a nic.
Nahral jsem si tedy svou postavu do singlu s temi snizenymi atributy a pomohla mi vetsi obnova. Tuto obnovu sem si za 500 nechal provest knezkou Xian, zamumlala nezname kouzlo, ale snizeni se mne drzi. neda se s tim neco udelat? treba nejaky DM, ze by na mne zkusil seslat silnejsi obnovu (jestli neni Xian bugla..), ci mne protahnout peklem, zda se to nezlepsi? PLS.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: snizeny utok
Tak uz se mi to take stalo. Bezduvodne dostala postava -1 k utoku a zraneni. Opotrebovanim zbrane to nebylo, udrzuju je v perfektnim stavu a navic jsem v ruce zadnou zbran nemel.... Nepomohla obnova ani spanek a dokonce ani relog. Zmizelo to az po restartu
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: snizeny utok
že by opotřebení rukou?Shifter wrote:Tak uz se mi to take stalo. Bezduvodne dostala postava -1 k utoku a zraneni. Opotrebovanim zbrane to nebylo, udrzuju je v perfektnim stavu a navic jsem v ruce zadnou zbran nemel.... Nepomohla obnova ani spanek a dokonce ani relog. Zmizelo to az po restartu
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: snizeny utok
nejak tak... plus jeste restarty uz byli od te doby asi tri a ta svinarna se mne furt drzi...DenGrasse wrote:že by opotřebení rukou?Shifter wrote:Tak uz se mi to take stalo. Bezduvodne dostala postava -1 k utoku a zraneni. Opotrebovanim zbrane to nebylo, udrzuju je v perfektnim stavu a navic jsem v ruce zadnou zbran nemel.... Nepomohla obnova ani spanek a dokonce ani relog. Zmizelo to az po restartu
A zase se craftí...
Re: snizeny utok
Cim vic se priblizujete povrchu, tim vic vam to svazuje nohy 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: snizeny utok
hm, kdo vi, jeslti se nahodou nepriblizujeme stredu zeme, ono v tom 3D podtemnu se blbe orientuje. Jednou des nahoru podruhe dolu a nevis, zda jsi ve vysledku spis vis, nebo nizSorrow wrote:Cim vic se priblizujete povrchu, tim vic vam to svazuje nohy
bohuzel trpaslici orientaci jsem jeste neziskal
A zase se craftí...
Re: snizeny utok
Nech se zabit nejakym DM. Nic lepsiho me nenapada. Zkuste si vzpomenout, co to mohlo zpusobit....hmm a nebo lip ...at na tobe DM zkusi zrusit vsechny efekty a uvidis, jestli to zmizi. Tim se aspon trochu pozna, co to mohlo zpusobit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.