Máte smůlu hoši. Tohle už je dávno natočený! Letmo jsem zagooglil a vypadli na mě tři různé P-verze, z toho jedna animovaná (a nevypadala špatněMolly23 wrote:Sněhurka a sedm obrů...Bahnak wrote:... a dotočení nějakého toho porna aby se neřeklo.
Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Takže ze spamu slíbená recenze včerejší pohádky.
Tentokrát jsem zabrousil až na druhou stranu zeměkoule a skoukl japonský "Howl no ugoku shiro" (česká distribuce, není to překlad origo názvu, zní Zámek v oblacích, překlad je...ee *listuje slovníkem*...Howl z pohyblivého hradu. Myslím
).
Budu stručný - kdo si pamatuje atmosféru starého Čaroděje ze země Oz, tak byť tenhle film s ním nemá nic společného (ani dějem, ani postavami, teda kromě strašáka
), tak mi ho připomněl. Zkrátka neznám jinou (západní) pohádku, které bych ho přirovnal.
Pokud bych měl zabrousit na tenký led psychoanalýzy
, tak je to příběh o různých formách a tvarech Duše a co s ní dokáže udělat láska
. Máme tam jednu starou upjatou duši v mladém těle (Sofie). Taky duši odmítající dospět (Howl). Okoralou duši (tlustá čarodějka) co žila příliš dlouho... Hodně, hodně svérázná je i ministryně (kouzelnice).
Jako červená niť se táhne pohádkou "romantická láska" mezi Silvií (kloboučnice) a Howlem (čaroděj).
První půlka se tedy tváří víc jako pohádka, druhá půlka sklouzne do romantického-psycho-dramatu
.
Hodně věcí je "jen" naznačeno nebo na (racionálního
) člověka vrženo bez hlubšího vysvětlení nebo jen s náznakem a ty se s tím diváku poper (tady jsem na pochybách zda je to zápor, klad nebo mi prostě uniklo něco co nemělo
). Například jak je to s magií a čaroději obecně. Co ty proměny, vztahy s démony, wtf stíny, jak je tvoří apod. Proč wtf válka?
Co bych vypíchl je démon ohně. Chci, chci, chci, chci ho takíííí! Vem si ze mě co chceš a šupej na sporák!
Jeho hláška, když po něm žádá Sofie, aby očaroval dům (mno trosky domu): "...k tomu potřebuju něco tvého. Třeba oči!"
"Cože? Oči?!!!"
"No dobře, tak třeba vlasy."
...
Démonek dostane cop, sní ho, očaruje dům tak, že ohromí Sofii, načež to komentuje: "...a co bych teprve dokázal s tvýma očima!"
Tentokrát jsem zabrousil až na druhou stranu zeměkoule a skoukl japonský "Howl no ugoku shiro" (česká distribuce, není to překlad origo názvu, zní Zámek v oblacích, překlad je...ee *listuje slovníkem*...Howl z pohyblivého hradu. Myslím
Budu stručný - kdo si pamatuje atmosféru starého Čaroděje ze země Oz, tak byť tenhle film s ním nemá nic společného (ani dějem, ani postavami, teda kromě strašáka
Pokud bych měl zabrousit na tenký led psychoanalýzy
Jako červená niť se táhne pohádkou "romantická láska" mezi Silvií (kloboučnice) a Howlem (čaroděj).
První půlka se tedy tváří víc jako pohádka, druhá půlka sklouzne do romantického-psycho-dramatu
Hodně věcí je "jen" naznačeno nebo na (racionálního
Co bych vypíchl je démon ohně. Chci, chci, chci, chci ho takíííí! Vem si ze mě co chceš a šupej na sporák!
Jeho hláška, když po něm žádá Sofie, aby očaroval dům (mno trosky domu): "...k tomu potřebuju něco tvého. Třeba oči!"
"Cože? Oči?!!!"
"No dobře, tak třeba vlasy."
...
Démonek dostane cop, sní ho, očaruje dům tak, že ohromí Sofii, načež to komentuje: "...a co bych teprve dokázal s tvýma očima!"
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já mám ty pohádky od Miazakiho rád (nebo jak se ten japonec píše).
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Zámek v oblacích byl fajn. Cesta do fantazie je ještě lepší. Ale vůbec nejlepší je zkrátka Princezna Mononoke, tenhle anime film jen tak něco nepřekoná. Pak samozřejmě ještě věci jako 5 cm za vteřinu ale to už bych se opakoval.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Kdo má rád westerny, tomu doporučuji tuhle libůstku z klokaní kapsy:
http://www.csfd.cz/film/190914-proposition/
http://www.csfd.cz/film/190914-proposition/
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
http://www.csfd.cz/film/5915-pro-par-dolaru-navic/Bahnak wrote:Kdo má rád westerny, tomu doporučuji tuhle libůstku z klokaní kapsy:
http://www.csfd.cz/film/190914-proposition/
http://www.csfd.cz/film/5916-pro-hrst-dolaru/
http://www.csfd.cz/film/5910-hodny-zly-a-osklivy/
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tenkrát na Západě nebo GTFO
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
ten jsem ještě neviděl 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak to jsou starý klasiky, já postoval film z 2005 (tuším).
Jinak příjemné novodobé jsou ještě tyto, ale pokládám je defakto za až příliš známé či komerční:
http://www.csfd.cz/film/228259-310-vlak-do-yumy/
http://www.csfd.cz/film/268611-opravdova-kuraz/
http://www.csfd.cz/film/221541-zabiti-j ... em-fordem/
Jinak příjemné novodobé jsou ještě tyto, ale pokládám je defakto za až příliš známé či komerční:
http://www.csfd.cz/film/228259-310-vlak-do-yumy/
http://www.csfd.cz/film/268611-opravdova-kuraz/
http://www.csfd.cz/film/221541-zabiti-j ... em-fordem/
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Brave http://www.youtube.com/watch?v=TEHWDA_6e3M
Šel sem na to s tím, že to bude totální kravina, ale příjemě překvapilo. Trošku jednodušší, ale dost často se celý kino chechtalo. A to bylo plný dospělejch
Jen teda doporučuju originální znění (v Praze ve Slovanskym domě třeba), protože jinak si těch úžasnejch akcentů neužijete.
Šel sem na to s tím, že to bude totální kravina, ale příjemě překvapilo. Trošku jednodušší, ale dost často se celý kino chechtalo. A to bylo plný dospělejch
PUF!
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Když to člověk nebere vážně, tak hrozné to není. Jen si musí odmyslet tu sněhurku v názvu, aby to nemátlo.Bahnak wrote:Hm, sněhurka a lovec - další odpad...
Zlatý mrazík, nová emo generace ale asi touží po "něčem jiném".
To s těmi pohledy jsi KaTo trefil.
Stále nechápu tu scénu s jelenem. Podle mě prostě stojí uprostřed laguny protože netuší jak se tam dostal a už vůbec ne jak odtamtud pryč - šíp je pro něj vyloženě vysvobozením.
Dále nechápu válečný projev sněhurky k armádě, u Mela Gibsona v Braveheart je to ok, ale pochopil někdo z vás ty tlachy o kroucení železa? Asi mi něco uniklo v překladu...
Asi je celosvětový trend točit sněhurky a házet je do filmového smeťáku. V brzké době ještě očekávám animovaný remake staré disneyovky do 3D a dotočení nějakého toho porna aby se neřeklo.
Btw ten jelen je nechutné vykradení princezny mononoke a duhca lesa. Už to že jí k němu dovedou lesní skřítci (kodamové vmononoke) když se tam ten jelen objeví poprvé, to ani není vykrádání scénáře to je uplně ubohá kopie
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
http://www.csfd.cz/film/266501-ironclad/ povedená historická fikce
navíc v charakterech jeden pozná hodně postav z thalie
navíc v charakterech jeden pozná hodně postav z thalie
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Kdo má slabost pro akční hrdiny 90tých let tak si určitě nenechte ujít Expendables 2.
Některý scény sice přehnaný, ale nasmál jsem se u toho jako už dlouho ne, ty hlášky za to stojí
Některý scény sice přehnaný, ale nasmál jsem se u toho jako už dlouho ne, ty hlášky za to stojí
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Historická fikce? Jsem ochoten maximálně slevit na fantasy, ale historie??Prasokralik wrote:http://www.csfd.cz/film/266501-ironclad/ povedená historická fikce
navíc v charakterech jeden pozná hodně postav z thalie
EDIT:
Koukám Jon už mě v jiném topicu předběhl, já osobně bych dal přesně 0%, protože odpad jako toto si nic jiného ani nezaslouží.
Chceš li dobrou historii, mrkni třeba sérii od Sienkiewicze: Ohněm a mečem, potopa a pan Wolodiowski, tam pochopíš o čem je pseudo-historický film.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1