Bahnak wrote:"Bahňák a Braenn team" nabízí k použití svůj epesní "Drobeček - Pz35" do kterého jsme narvali výbavu okolo 1,5 milionu kreditů a který bude vbrzku načínat třetí specializaci

Takže neváhejte a klidně zvyšujte tier, neboť náš "drobčik" je pouhý tier II.
No, drobeček (malá bestie) by byl fajn, ale nemáte tam něco většího

? Třeba taková T-28 by se velmi hodila, potřebujeme i nějaké čtyřkové střední tanky (nebo PzIII, přinejhorším i M3 Lee - on to zase není tak hrozný tank, ale v podstatě je to spíš stíhač a já neznám moc lidí, kteří by za něj rádi hráli nebo si ho nechávali).
Výběr stroje by měl samozřejmě záviset od toho, s čím vás baví nejvíc hrát.
Jinak, Aers účast v rotách odmítl, zato však Johny se vyjádřil v tom smyslu, že by se snad i přidal (pokud si to rozmyslel, nechť mě poopraví). To by i s těmi, kteří tu stvrdili svou účast veřejně, plus ti, se kterými počítám, že by se přidali ještě navíc, udělalo docela slušnou skupinku na které se už dá stavět.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).